تعرفه قیمت عکاسی صنعتی

عکاسی صنعتی و تعرفه قیمت

عکاسی صنعتی و عکاسی تبلیغاتی بسیار به هم نزدیک هستند و گاهی تمایز بین این دو امکان پذیر نیست.اما نکته غیر قابل انکار در این است : عکاسی صنعتی زیر مجموعه ای از عکاسی تبلیغاتی است . در عکاسی تبلیغاتی تا حدودی بزرگنمایی و اغراق وجود دارد و چیزی ماورای حقیقت را بیان می کند مانند عکس پیرزنی که بسیار پیر و فرتوت شده است و لبخند می زند و تمام دندانهایش سالم است و او یک خمیردندان در دست دارد.   اما در عکاسی صنعتی که به معرفی محصول می پردازد حقیقت را بیان می کند و تنها شاید این حقیقت با کمی غلظت بیان شود ولی از مرز حقیقت نمی گذرد.مانند عکاسی از تجهیزات یک آزمایشگاه , عکاسی از تجهیزات یک کارخانه.

چرا عکاسی صنعتی ؟

تعریف عکاسی صنعتی به نوعی از عکاسی گفته می شود که بجای موجود زنده از اشیا و محصولات مورد نظر باید عکاسی صورت گیرد. در این نوع عکاسی بخاطر اینکه مخاطب باید به صورت دقیق و جزئیات محصول را به خوبی در عکس مشاهده کند نیاز به نورپردازی حرفه ای می باشد. این نوع عکاسی را به این دلیل صنعتی می گویند که رابطه مستقیم با کسب و کار شما خواهد داشت.

نور پردازی در عکاسی صنعتی

در عکاسی صنعتی از محصولات چیدمان فلش ها و نور ها به گونه ای باید باشد که محصول زاویه منفی پیدا نکند یاماسک نشود . سایه ها به صورت استاندارد نمایان شود و پستی و بلندی های محصول بخوبی مشخص گردد. نورپردازی در عکاسی صنعتی باید به گونه ای باشد که در رنگ ها اغراق نشود و تصویر نهایی به رنگ اصلی و واقعی خود نزدیک شود.

حداقل فریم عکاسی در عکاسی صنعتی

برخی از مشتریان با مجموعه ما تماس میگیرند و در مورد عکاسی از محصولشون سوال می پرسند. و تقاضا دارند که ۳ الی ۴ عدد عکس گرفته شود. این مجموعه اعلام میدارد که ما برای شما عکاسی حرفه ای از محصولاتتان را با حداقل تعداد انجام خواهیم داد. حتی ۱ فریم عکاسی نیز امکان پذیر می باشد.

عکاسی صنعتی از محصولات شیشه ای

در عکاسی صنعتی که هدف محصولات شفاف و شیشه ای هست کار بسیار حساس خواهد شد زیرا جسم شیشه ای به شدت رفلکت خواهد داشت، منظور از رفلکت بازگشت نور میباشد که بصورت آینه ای عمل میکند و در صورتی که زاویه ای فلش ها به درستی تنظیم نشده باشد عکسی بی استفاده خواهید داشت و کیفیت بالایی حاصل نخواهد شد.

عکاسی صنعتی از فلزات غیر از طلا

عکاسی صنعتی از محصولات فلزی که سطحی مات گونه دارند به نسبت فلزات براق بدلیل اینکه رفلکت نور کمتری دارند آسان تر می باشد ولی عکاسی از فلزات براق و آینه ای همانند محصولات شیشه ای سخت خواهد بود .و جهت دستیبابی به عکسی با کیفیت نیاز به تجربه و نورپردازی مناسب می باشد.

عکاسی صنعتی با استفاده از اتاق نور

در عکاسی صنعتی که محصولات سایز نسبتا کوچک یا متوسطی دارند را میتوان در اتاق نور عکاسی نمود. اتاق نور متشکل از خیمه ای سفید رنگ می باشد که درون آن از مهتابی هایی با تلورانس نوری متوسط یا بالا استفاده شده است که نوری سفید رنگ را تولید میکند. عکاسی در اتاق نور به دلیل اینکه از تمام زوایا نور تابیده میشود باعث میشود که محصول با نور پردازی استاندارد عکاسی شود.

عکاسی صنعتی از سطوح و محصولات پلاستیکی

عکاسی صنعتی از محصولات پلاستیکی که سطحی مات گونه دارند آسان تر می باشد ولی و جهت دستیبابی به عکسی با کیفیت نیاز به تجربه و نورپردازی مناسب می باشد.

رتوش و ادیت عکس در عکاسی صنعتی

هدف از عکاسی صنعتی استفاده در بیلبرد ها – کاتالوگبروشورپوستر – سایت و غیره می باشد به همین دلیل اغلب کافرمایان نیاز به عکسی با زمینه سفید جهت استفاده در موارد نام برده شده دارند که به راحتی قادر به تغییر پس زمینه یا جابجایی در طرح را داشته باشند. عکاسی صنعتی بدون زمینه یا ترنسپرنت  در زمان ادیت انجام می گردد که به نسبت زمینه سفید زمان بیشتری را از تیم ادیت خواهد گرفت.

موضوع عکاسی ۱۰ فریم
۳۰ فریم زمان تحویل
عکاسی صنعتی از کارخانجات و خط تولید، محیط های صنعتی ، پالایشگاه ها و نیروگاه ها توافقی توافقی توافقی
عکاسی از محصولات کوچک تا ۲۰cm (قابل استفاده در وبسایت ، کاتالوگ و …) توافقی توافقی توافقی
عکاسی از محصولات متوسط تا ۸۰cm (قابل استفاده در وبسایت ، کاتالوگ و …) توافقی توافقی توافقی
عکاسی از محصولات کوچک براق یا شیشه ای (لوازم آرایشی | ساعت | طلا و جواهر) توافقی توافقی توافقی
عکاسی از محصولات بزرگ با پس زمینه تک رنگ توافقی توافقی توافقی
عکاسی از پروژه های معماری ، عکاسی ساختمان ، مجتمع های مسکونی و تجاری و اداری توافقی توافقی توافقی
عکاسی از رستوران ، هتل ، مجتمع های ورزشی و تفریحی توافقی توافقی توافقی
 عکاسی از مواد غذایی ، کیک و شیرینی ، فست فود ، غذای ایرانی توافقی توافقی توافقی

  

عکاسی صنعتی از محصولات تبلیغاتی یا هدایای تبلیغاتی

عکاسی صنعتی از جواهرات

عکاسی صنعتی از ساعت

عکاسی صنعتی از لوازم آرایشی و بهداشتی

عکاسی صنعتی از محصولات آرایشی

عکاسی صنعتی از مواد غذایی

عکاسی صنعتی از ابزار آلات

عکاسی صنعتی از عطر و ادکلن

عکاسی صنعتی از پیچ و مهره

عکاسی صنعتی از جعبه و بسته بندی

عکاسی صنعتی از لوازم الکترونیکی

عکاسی صنعتی

عکاسی صنعتی
اطلاعات تماس با آفرنگ