اهمیت استفاده از تقویم رومیزی

چاپ تقویم رومیزی

تقویم رومیزی تبلیغاتی چیست و چرا مهم است؟

تقویم رومیزی تبلیغاتی یکی از بهترین گزینه هایی هستند که شما ممکن است برای رسیدن به مشتریان و چشم انداز های جدید داشته باشید.

تقویم تبلیغاتی چیست؟

تقویم رومیزی تبلیغاتی یک راه مقرون به صرفه، آسان و موثر برای ایجاد شناسایی نام تجاری در میان مشتریان و دیگر افراد است، طراحی کلاسیک این تقویم های تبلیغاتی، تضمین می کند که نام و لوگو شما برای مدت زمان طولانی برجسته و قابل مشاهده خواهد بود، تقویم های تبلیغاتی خود را به عنوان هدیه های فروشگاه ارائه دهید، آنها را به صورت ایمیل به افراد در دسترس ارسال کرده و یا آنها را در کار تجاری بعدی خود منتقل کنید، مردم احتمالا در خانه، دفتر و یا هر دو، از آنها استفاده می کنند، و این باعث می شود کالاهای تبلیغاتی یک مورد محبوب برای کسب و کارها باشد.
تقویم های تبلیغاتی هر زمان که کسی تاریخ را چک می کند، مهلتی را تمدید می کند و تعطیلات را یادداشت می کند، علامت های اضافی را بر روی تاریخ ها قرار می دهد، کاربرد دارند،  آنها تقریبا هر روز به عنوان نقاط مرجع مورد استفاده قرار می گیرند و می توانند ارزان باشند و کاملا سفارشی شوند تا مخاطبان خاص را هدف قرار دهند، تقویم ها در خانه ها و دفاتر استفاده می شود و گزینه های زیادی برای هر دو نیاز وجود دارد، از تقویم های دیواری گرفته تا نوع کوچک جیبی آن، گزینه های مقرون به صرفه ای برای هر نوع وجود دارد.

سایز چاپ تقویم رومیزی

اهمیت استفاده از تقویم رومیزی

 اگر یک محصول تبلیغاتی جهانی یا ابزار بازاریابی وجود دارد که هر کس به آن نیاز داشته باشد و از آن استفاده کند تقویم است، تقویم های تبلیغاتی به طور موثر کسب و کار شما را تبلیغ می کنند و نام تجاریتان را در برابر مشتریان فعلی و بالقوه در طول سال نگهداری می کنند، تقویم های بازاریابی که سفارشی شده اند فقط یک ابزار مفید نیستند، آنها همچنین یک محصول تبلیغاتی سرگرم کننده هستند که به نوعی برند تجاری را تقویت می کند.

در این دنیای دیجیتال بدون کاغذ، تقویم ها از معدود محصولات تبلیغاتی کاربردی و محبوب هستند؛ کافی است تصاویر مربوط به کسب و کار خود را در هر صفحه از آن با هوشمندی قرار دهید تا نتایج مفید آن را دریافت کنید.

مزایای تبلیغ با تقویم

تبلیغات تقویم تبلیغاتی به شما مزایای زیر را در برابر سایر رسانه های تبلیغاتی می دهند.

• قرار گرفتن در معرض دید در طول 365 روز سال
• توزیع کنترل شده
• قدردانی از مشتری.
• مشتریان هر سال یک بار تقویم جدید دریافت می کنند و می توانید تبلیغ محصولات و خدمات نوین را در آن ارائه دهید.
• تعداد زیادی از محصولات را می توان در هر ماه (هرصفحه از تقویم) با هزینه کم تبلیغ کرد.

اهمیت استفاده از تقویم رومیزی

هیچ رسانه تبلیغاتی دیگری نمی تواند ادعای فوق را داشته باشد، اکثر اشکال تبلیغاتی دیگر از شیوه شاتگان مارکتینگ استفاده می کنند – تبلیغات خود را در بازار بسیار گسترده ای ارائه می کنند و امید به آن دارند که برخی از مشتریان با آن برخورد کنند- اما شانس دیده شدن برند شما در یک تقویم تبلیغاتی بسیار بالاتر است.

تقویم تبلغاتی 3 نیاز بازاریابی زیر را نیز برطرف می کند:

     • شناساندن برند جدید به بازار
• دعوت کردن به یک کسب و کار جدید
• حفظ مشتریان وفادار

برجسته کردن برند

تقویم های تبلیغاتی برند را 365 روز در سال نشان می دهند، چندین بار در روز آنها به مشتریان می گویند که شما چه کسب و کاری دارید، کجا قرار دارید و چه محصولات یا خدماتی را ارائه می دهید، تبلیغات در تقویم تبلیغاتی، برند تجاری کسب و کار را در خانه یا دفتر تقویت می کند.

طراحی و چاپ تقویم رومیزی 98دعوت به خرید بیشتر

تقویم تبلیغاتی روزانه با چشم انداز جذاب، مشتریان را دعوت به خرید بیشتر از کسب و کارتان می کند، تقویم تبلیغاتی نماینده فروشِ خاموش در تبلیغات به شمار می رود.

حفظ مشتریان
مشتری ارزش تقویم را درک می کند، او هر زمان که از تقویم برای ارجاع و برنامه ریزی استفاده می کند، کسب و کار شما را به یاد می اورد و از هر وقت که به محصولات مورد ارائه شما نیاز داشته باشد بدون مراجعه به دیگر برندها برای تشکر از هدایا به شما مراجعه خواهد کرد.

چگونه یک تقویم تبلیغاتی از نیازهای اساسی پشتیبانی می کند؟

1. تقویم تبلیغاتی دارای هزینه کم نسبت به دیگر روشها است؛ در روال روزمره ما به چندین تقویم اشاره می کنیم، این ارجاع مکرر توسط اعضای خانواده یا افراد در یک دفتر باعث می شود هزینه های تقویم تبلیغی به عنوان چشم انداز فقط یک درصد از هزینه های دیگر روش های تبلیغاتی باشد.

  1. تقویم توزیع را کنترل می کند، هزینه سرمایه گذاری شده به سمت بازار دقیق یا افرادی که مایل هستید، هدایت می شود.
    3. تقویم تبلیغاتی دارای یک عمر طولانی است، تقویم ها برای 12 ماه کامل یا در برخی موارد بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند و گاهی اوقات برای سوابق شخصی ذخیره می شوند، این نشان می دهد که تبلیغ شما 365 روز در سال دوام دارد.
    4. تقویم تبلیغاتی یک ضرورت روزانه است، نظرسنجی ها نشان می دهد 98 درصد از تمام خانه ها و 100 درصد از همه شرکت ها حداقل از یک تقویم استفاده می کنند و این تعداد معمولا تا چهار نیز افزایش می یابد.
    5. تقویم تبلیغاتی شخصی است، افراد با تقویم خود در طول سال، برای ثبت اطلاعات و یا ارجاع به آن سر و کار دارند، اغلب کاربران تقویم، ملاقات ها یا یادآوری ها را در تقویم خود می نویسند، این درگیری روزانه نشانه تبلیغاتی شما را در طول روز حفظ می کند.
  2. تقویم تبلیغاتی دارای پیوستگی است، پیام شما هر روز با مشتری شما باقی می ماند (تشکر از آنها برای خرید از کسب و کار در گذشته و دعوت از آنها برای ادامه خرید از کسب و کار در آینده) ، علاوه بر این، گیرنده احتمالا سال دیگر نیز برای دریافت تقویم دیگری درخواست خواهد کرد.
  3. تقویم تبلیغاتی ارزش ذاتی دارد، مردم از گرفتن یک تقویم از کسب ‌و کارتان قدردانی می ‌کنند، آنها می دانند که شما برای تهیه این محصول هزینه ای را پرداخته اید و به دلیل کاربردی بودن آن ارزش تقویم برایشان ملموس است.
  4. تقویم تبلیغاتی آویزان شده روی دیوار و یا قرار داده شده در روی میز، مشتریان را برای تصمیم گیری خرید مصمم می کند، تقویم شما محل ارزشمندی را روی دیوار یا میز در خانه ها یا ادارات که افراد تصمیم گیری های خرید را انجام می دهند، به دست می آورد، تقویم شما به بازاریاب شما در این مکان ‌ها تبدیل می‌شود زمانی که شما نمی ‌توانید آنجا باشید.

نتیجه گیری:

تقویم های تبلیغاتی مزایای بازاریابی را ارائه می دهند، اول از همه، تصویر کسب و کار شما را به طور مداوم به مشتریان عرضه می کنند، آنها یک روش نسبتا ارزان برای فروش برند تجاری شما در طول سال هستند، هویت نام تجاری شما را تقویت می کنند و یادآوری نام تجاری را ایجاد می کنند، هنگامی که مشتریان تقویم های تبلیغاتی شکیل را به عنوان هدیه دریافت می کنند، معمولا به شما وفادار می مانند؛ سعی کنید از تقویم مناسب با نوع کسب و کار خود استفاده کنید، از رنگ ها، طرح ها و تصاویر مطابق با تجارتتان در طراحی تقویم تبلیغاتی استفاده کنید تا تأثیر تقویم را در افزایش فروش محصولات ببینید.

پشتیبانی
ارسال دیدگاه