حساب کاربری

حداقل 8 کاراکتر

تعرفه قیمت عکاسی صنعتی

عکاسی تبلیغاتی و صنعتی

عکاسی تبلیغاتی و صنعتی شاخه بسیار جذاب از عکاسی است که وظیفه دارد محصولات و یا خدمات را به صورت کامل و با کیفیت نشان دهد؛ عکاسی تبلیغاتی و صنعتی را می توان تلفیقی از دانش گرافیک و هنر عکاسی دانست که اصولا در پی سفارش یک شرکت یا کارخانه صورت می پذیرد و به نمایش محصولات و روند تولید یا تجهیزات کارخانه ای می پردازد که اهداف متفاوتی را دنبال می کند.

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

البته عکاسی صنعتی تفاوت های بسیاری با عکاسی تبلیغاتی دارد.تفاوت اساسی عکاسی صنعتی با تبلیغاتی در این است که در عکاسی صنعتی، عکاس صرفا به ویژگی های واقعی محصول و یا فضای صنعتی می پردازد و هدف او تنها نمایش شرایط و ساختار حقیقی محصول بوده و در تلاش است تا برتری محصول را نسبت به موارد مشابه نشان دهد. ازین منظر عکاسی صنعتی را می توان به نوعی مستند نگاری در نظر گرفت.

عکاسی صنعتی و تعرفه قیمت

عکاسی صنعتی و عکاسی تبلیغاتی بسیار به هم نزدیک هستند و گاهی تمایز بین این دو امکان پذیر نیست.اما نکته غیر قابل انکار در این است : عکاسی صنعتی زیر مجموعه ای از عکاسی تبلیغاتی است . در عکاسی تبلیغاتی تا حدودی بزرگنمایی و اغراق وجود دارد و چیزی ماورای حقیقت را بیان می کند مانند عکس پیرزنی که بسیار پیر و فرتوت شده است و لبخند می زند و تمام دندانهایش سالم است و او یک خمیردندان در دست دارد.   اما در عکاسی صنعتی که به معرفی محصول می پردازد حقیقت را بیان می کند و تنها شاید این حقیقت با کمی غلظت بیان شود ولی از مرز حقیقت نمی گذرد.مانند عکاسی از تجهیزات یک آزمایشگاه , عکاسی از تجهیزات یک کارخانه.

عکاسی صنعتی و تبلیغاتیچرا عکاسی صنعتی ؟

تعریف عکاسی صنعتی به نوعی از عکاسی گفته می شود که بجای موجود زنده از اشیا و محصولات مورد نظر باید عکاسی صورت گیرد. در این نوع عکاسی بخاطر اینکه مخاطب باید به صورت دقیق و جزئیات محصول را به خوبی در عکس مشاهده کند نیاز به نورپردازی حرفه ای می باشد. این نوع عکاسی را به این دلیل صنعتی می گویند که رابطه مستقیم با کسب و کار شما خواهد داشت.

نور پردازی در عکاسی صنعتی

در عکاسی صنعتی از محصولات چیدمان فلش ها و نور ها به گونه ای باید باشد که محصول زاویه منفی پیدا نکند یاماسک نشود . سایه ها به صورت استاندارد نمایان شود و پستی و بلندی های محصول بخوبی مشخص گردد. نورپردازی در عکاسی صنعتی باید به گونه ای باشد که در رنگ ها اغراق نشود و تصویر نهایی به رنگ اصلی و واقعی خود نزدیک شود.

نور پردازی در عکاسی صنعتیاز دیگر ملزومات خلق یک عکس تبلیغاتی و صنعتی تاثیرگذار تجهیزات نورپردازی است و مهمتر از آن نحوه استفاده از آن . چند شاخه نور، چند سافت باکس در اندازه های مختلف، کاسه استاندارد، اسنوت، رفلکتور، زنبوری و غیره از ضروریات راه اندازی یک استودیوی عکس حرفه ای هستند.یک استودیوی عکاسی تبلیغاتی و صنعتی باید از نظر تجهیزات غنی باشد دوربین مناسب، لنزهای زوم و پرایم با فاصله کانونی های متفاوت، لنز ماکرو به منظور عکاسی از جواهرات، فیلتر پلاریزه به منظور عکاسی از شیرآلات و استیل سافت باکسهای نور ملایم برای عکاسی مواد غذایی، همه و همه از ضروریات و ملزومات شروع کار است.

نورپردازی سافت

نورپردازی سافت ( یا نرم ) در عکاسی صنعتی یکی از مقدمات نورپردازی در عکاسی صنعتی به صورت نرم یا سافت قطع کردن فلاش خود دوربین است، تامین نور محیط و نورپردازی در این روش با بهره گیری از فلاش استودیویی به همراه جعبه سافت یا همان سافت باکس انجام می گیرد که زاویه 135 درجه برای آن تنظیم می شود، (معمولا از سمت راست و کمی عقب تر از دوربین عکاسی این نورپردازی انجام می گیرد)

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

زاویه انعکاس

زاویه انعکاس برای نورپردازی در عکاسی صنعتی نورپردازی در عکاسی صنعتی بسته به نوع و جنس کالایی که از آن گرفته می شود متفاوت بوده و مخصوصا در جواهرات به دلیل روشنایی آن ها و انعکاس نور توسط آن ها حساس تر بوده و دقت بالایی را طلب می کند. انعکاس نور در عکاسی صنعتی می تواند تصاویر بسیار زیبایی را خلق کرده و ایجاد کند.

نقش رنگ ها در عکاسی

مورد دیگری که در آفرینش یک عکس تبلیغاتی و صنعتی بسیار موثر است، رنگ است. نمی‌توان منکر تاثیر و نقش رنگ ها شد یک عکاس صنعتی و تبلیغاتی باید با دقت و حساسیت فراوان نسبت به گزینش و ترکیب رنگ ها اقدام نماید رنگ های به کار گرفته می توانند با توجه به رنگ های شرکتی کمپانی تولید کننده انتخاب شوند.

حداقل فریم عکاسی در عکاسی صنعتی

برخی از مشتریان با مجموعه ما تماس میگیرند و در مورد عکاسی از محصولشون سوال می پرسند. و تقاضا دارند که 3 الی 4 عدد عکس گرفته شود. این مجموعه اعلام میدارد که ما برای شما عکاسی حرفه ای از محصولاتتان را با حداقل تعداد انجام خواهیم داد. حتی 1 فریم عکاسی نیز امکان پذیر می باشد.

عکاسی صنعتی از محصولات شیشه ای

در عکاسی صنعتی که هدف محصولات شفاف و شیشه ای هست کار بسیار حساس خواهد شد زیرا جسم شیشه ای به شدت رفلکت خواهد داشت، منظور از رفلکت بازگشت نور میباشد که بصورت آینه ای عمل میکند و در صورتی که زاویه ای فلش ها به درستی تنظیم نشده باشد عکسی بی استفاده خواهید داشت و کیفیت بالایی حاصل نخواهد شد.

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی


عکاسی صنعتی
از فلزات غیر از طلا

عکاسی صنعتی از محصولات فلزی که سطحی مات گونه دارند به نسبت فلزات براق بدلیل اینکه رفلکت نور کمتری دارند آسان تر می باشد ولی عکاسی از فلزات براق و آینه ای همانند محصولات شیشه ای سخت خواهد بود .و جهت دستیبابی به عکسی با کیفیت نیاز به تجربه و نورپردازی مناسب می باشد.

عکاسی صنعتی با استفاده از اتاق نور

در عکاسی صنعتی که محصولات سایز نسبتا کوچک یا متوسطی دارند را میتوان در اتاق نور عکاسی نمود. اتاق نور متشکل از خیمه ای سفید رنگ می باشد که درون آن از مهتابی هایی با تلورانس نوری متوسط یا بالا استفاده شده است که نوری سفید رنگ را تولید میکند. عکاسی در اتاق نور به دلیل اینکه از تمام زوایا نور تابیده میشود باعث میشود که محصول با نور پردازی استاندارد عکاسی شود.

عکاسی صنعتی از سطوح و محصولات پلاستیکی

عکاسی صنعتی از محصولات پلاستیکی که سطحی مات گونه دارند آسان تر می باشد ولی و جهت دستیبابی به عکسی با کیفیت نیاز به تجربه و نورپردازی مناسب می باشد.

عکاسی صنعتی و تبلیغاتیرتوش و ادیت عکس در عکاسی صنعتی

هدف از عکاسی صنعتی استفاده در بیلبرد ها – کاتالوگبروشورپوستر – سایت و غیره می باشد به همین دلیل اغلب کافرمایان نیاز به عکسی با زمینه سفید جهت استفاده در موارد نام برده شده دارند که به راحتی قادر به تغییر پس زمینه یا جابجایی در طرح را داشته باشند. عکاسی صنعتی بدون زمینه یا ترنسپرنت  در زمان ادیت انجام می گردد که به نسبت زمینه سفید زمان بیشتری را از تیم ادیت خواهد گرفت.

موضوع عکاسی10 فریم
30 فریمزمان تحویل
عکاسی صنعتی از کارخانجات و خط تولید، محیط های صنعتی ، پالایشگاه ها و نیروگاه هاتوافقیتوافقیتوافقی
عكاسی از محصولات کوچک تا 20cm (قابل استفاده در وبسایت ، کاتالوگ و …)توافقیتوافقیتوافقی
عكاسی از محصولات متوسط تا 80cm (قابل استفاده در وبسایت ، کاتالوگ و …)توافقیتوافقیتوافقی
عكاسی از محصولات کوچک براق یا شیشه ای (لوازم آرایشی | ساعت | طلا و جواهر)توافقیتوافقیتوافقی
عکاسی از محصولات بزرگ با پس زمینه تک رنگتوافقیتوافقیتوافقی
عكاسی از پروژه های معماری ، عکاسی ساختمان ، مجتمع های مسکونی و تجاری و اداریتوافقیتوافقیتوافقی
عکاسی از رستوران ، هتل ، مجتمع های ورزشی و تفریحیتوافقیتوافقیتوافقی
 عکاسی از مواد غذایی ، کیک و شیرینی ، فست فود ، غذای ایرانیتوافقیتوافقیتوافقی

عکاسی صنعتی از محصولات تبلیغاتی یا هدایای تبلیغاتی

عکاسی از محصولات تبلیغاتی و هدایای تبلیغاتی یکی از تخصصی های ما می باشد. این محصولات با توجه به حوزه فعالیت صاحبان آن و گسترش مرزهای اینترنت و بازار های فروش نیاز به تهیه یک عکس خوب از محصول به جهت نمایش به مخاطب یک تخصص محسوب می شود. هرچقدر که عکس شما به واقعیت نزدیک باشد زحمت شما برای توضیحات به مشتری کمتر خواهد بود.

محصول تبلیغاتی شما خودش زحمت پرزنت خودش را می دهد. ما در عکاسی از محصولات اغراق نمی کنیم و فقط واقعیت را به تصویر می کشیم با بهترین جزئیات. عکاسی از هدایای تبلیغاتی نیاز به ثبت واقعیت دارد تا ایجاد یک شاهکار هنری ! هرچند عکاسی شما می تواند خلاق و زیبا باشد اما نباید در راستی آزمایی آن تاثیر منفی بگذارد.

  • عکاسی صنعتی از ساعت رومیزی جهت نمایش در سایت

ساعت رومیزی تبلیغاتی

  • عکاسی تبلیغاتی از سررسید و سالنامه جهت استفاده در سایت

  • سالنامه تبلیغاتیعکاسی صنعتی از تقویم رومیزی جهت استفاده در سایت

تقویم رومیزی یادداشتی تبلیغاتی

  • عکاسی صنعتی از تقویم رومیزی جهت استفاده در سایت و کاتالوگ

تقویم رومیزی چوبی تبلیغاتی

  • عکاسی صنعتی از نوشت افزار یوروپن ( خودنویس یوروپن ) برای استفاده در سایت

  • عکاسی صنعتی از نوشت افزار یوروپن ( خودنویس یوروپن ) برای استفاده در سایت

  • عکاسی صنعتی از نوشت افزار یوروپن ( خودنویس یوروپن ) برای استفاده در سایت

عکاسی صنعتی از جواهرات

عکاسی صنعتی از ساعت

عکاسی از ساعت جزو لذت بخش ترین مد های عکاسی از موضوعات غیر زنده می باشد. شخصا علاقه ویژه ای به عکاسی صنعتی از ساعت دارم. این مد از عکاسی درکنار اینکه نیاز به شناخت فنی و حرفه ای از عکاسی و نور پردازی دارد نیاز به ذوق و خلاقیت در چیدمان و شناخت نقطه طلایی در عکاسی دارد. چیدمان ساعت و نوع پوزیشن آن نیاز به صرف وقت زمان زیاد برای خلق یک اثر زیبا دارد.

عکاسی صنعتی از ساعت رولکس زنانه

عکاسی صنعتی

عکاسی صنعتی از ساعت مردانه

عکاسی صنعتی

عکاسی صنعتی از ساعت مردانه

عکاسی صنعتیهدیه تبلیغاتی دیجیتال

عکاسی صنعتی از ساعت تیسوت

نمونه کار عکاسی صنعتی

عکاسی صنعتی از لوازم آرایشی و بهداشتی

عکاسی صنعتی از محصولات آرایشی

یکی از اغراق آمیز ترین حوزه های عکاسی صنعتی مربوط به محصولات آرایشی می باشد. در این حوزه هرچقدر که بتوانید در عکاسی تنازی کنید برای مخاطب شما جذاب تر می باشد. عکاسی در این حوزه به 2 دسته پزشکی و تبلیغاتی تقسیم می شود. دسته پزشکی به آن دسته از عکس هایی گفته می شود که محصول بهمراه بسته بندی در زاویه ای مستقیم از دوربین به جهت شناساندن و پرزنت در مقابل چشمان شما قرار میگیرد.

دسته دوم که تبلیغاتی می باشد تصمیم دارد تا چشمان شما را خیره کند و محصول را در مغز و ذهن شما جای دهد. سلیقه مشتریان در انتخاب یک محصول تبلیغاتی بسیار سخت می باشد. عکسی که از محصول آرایشی و بهداشتی میگیرد باید برق و جلا داشته باشد و درخشش خیره کننده

عکاسی صنعتی از محصولات آرایشی

عکاسی از محصولات آرایشی و بهداشتی

عکاسی صنعتی از محصولات آرایشی

عکاسی از محصولات آرایشی و بهداشتی

عکاسی صنعتی از محصولات آرایشی

عکاسی از محصولات آرایشی و بهداشتی

عکاسی صنعتی از محصولات آرایشی

عکاسی از محصولات آرایشی و بهداشتی

عکاسی صنعتی از محصولات آرایشی

عکاسی از محصولات آرایشی و بهداشتی

عکاسی صنعتی از محصولات آرایشی

عکاسی از محصولات آرایشی و بهداشتی

عکاسی صنعتی از محصولات آرایشی

عکاسی از محصولات آرایشی و بهداشتی

عکاسی صنعتی از محصولات آرایشی

عکاسی از محصولات آرایشی و بهداشتیعکاسی صنعتی از مواد غذایی

عکاسی صنعتی از ابزار آلات

عکاسی صنعتی از عطر و ادکلن

عکاسی صنعتی از پیچ و مهره

عکاسی صنعتی از محصولات ریز و تخصی مثل پیچ و مهره ها ، باتوجه به اینکه این محصولات جزو لوازم صنعتی و ابزار آلات دقیق هستند نیاز هست که جزئیات و کیفیت ساخت در عکاسی نمود پیدا کند. به این صورت که عکاسی شما از پیچ به گونه ای باشد که در عین نمایش ریزکاری ها نمایانگر دقت و استحکام و ساختار با کیفیت محصول نیز باشد.

در عکاسی از فلزات استفاده از شیشه مشکی رفلکت زیر محصول باعث ایجاد افکت تصویری خیلی زیبایی می شود.

عکاسی صنعتی

عکاسی صنعتی

عکاسی صنعتی

عکاسی صنعتی از جعبه و بسته بندی

عکاسی صنعتی از لوازم الکترونیکی

عکاسی صنعتی از محصولات الکترونیکی شما از قبیل گوشی موبایل، لوازم جانبی موبایل، انواع اسپیکر و انواع لوازم جانبی کامپیوتر، انواع قطعات و سخت افزار های الکترونیکی، لوازم صوتی و تصویری و …. هرمحصولی که در این دسته و حوزه قرار بگیرد.

عکاسی صنعتی از محصولات دیجیتالی هم میتواند برای استفاده در داخل یک فروشگاه ساده با زمینه سفید باشد و در عین حال می تواند با چیدمان و ترکیبی زیبا در دل یک کاتالوگ یا بیلبورد خیابان بنشیند.

نمونه کار عکاسی صنعتی

عکاسی تبلیغاتی

عکاسی تبلیغاتی

عکاسی تبلیغاتی

عکاسی صنعتی

عکاسی صنعتی از صنایع دستی

در عکاسی صنعتی از محصولاتی همچون صنایع دستی نورپردازی و زاویه عکس بسیار مهم می باشد. بدست آوردن رنگ اصلی محصول در عکاسی با توجه به نورپردازی امری بسیار مهم می باشد. از تغییر رنگ ها و بازی با تلورانس رنگ ها در عکاسی از صنایع دستی خود داری کنید. هرچه رنگ نرم تر و شدت رفلکت نور کمتری داشته باشد طبیعتی تر و زیبا تر خواهد شد. در صنایع دستی به جزئیات محصول بیشتر دقت نمائید. زیرا این جزئیات باعث خاص شدن یک محصول می گردد. عکاسی صنعتی از صنایع دستیعکاسی صنعتی از صنایع دستی

عکاسی صنعتی از صنایع دستی

معمولا چشم ها به سمت نوشته نمی روند. عکس ها اولین چیزی هستند که چشم را تسخیر می کنند.

درکنار عکاسی صنعتی، شاخه ی دیگری از عکاسی قرار دارد که آن را با عنوان عکاسی تبلیغاتی یا عکاسی تجاری می شناسیم. هدف از عکاسی تبلیغاتی تشویق و جذب خریدار و بازاریابی محصولات بوده و عکاس مجاز است تا حدی اغراق کرده و در فضاها و محصولات تغییر و تحول ایجاد کند و حتی عکاس سلایق و تفکر خود را در عکس می گنجاند و اجازه اغراق و بزرگنمایی دارد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای ارتباط در WhatsApp کلیک نمائید
در کوتاهترین زمان پاسخگوی شما هستیم