حساب کاربری

حداقل 8 کاراکتر

تعرفه قیمت چاپ کارت ویزیت

[vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_toggle title=”زمان تحویل چاپ کارت ویزیت ؟” style=”round” color=”orange”]

از زمان دریافت طرح کارت ویزیت و پرداخت روند چاپ کارت ویزیت 7 روز در فرم های عمومی می باشد. فرم های فوری با افزایش قیمت و زمان 3 روز کاری انجام می گردد.

[/vc_toggle][vc_btn title=”مشاهده لیست قیمت محصولات و خدمات چاپی” color=”pink” align=”center” button_block=”true” link=”url:http%3A%2F%2Fwww.ivisit.ir%2Fprice-list||target:%20_blank|”][vc_column_text]

کارت ویزیت اولین رسانه تبلیغاتی شما‌!

کارت ویزیت کارتی با اطلاعات کسب و کار فرد یا شرکت است که جهت معرفی رسمی شرکت یا فرد مورد استفاده قرار می گیرد. به طور معمول در کارت ویزیت از نام و نام خانوادگی ، نام شرکت و آرم شرکت به همراه آدرس و اطلاعات تماس استفاده می گردد. هر کس باید این نکته را در به خاطر بسپارد که طراح یک کارت ویزیت خوب یعنی به تصویر کشیدن حس کار و نوع تجارت مشتری.

یک کارت ویزیت خوب باید به گونه ای طراحی شده باشد که بتواند بلافاصله توجه بیننده را به خود جلب کند و او را ترغیب به خرید محصول نماید. یک کارت ویزیت خوب نباید به عنوان آیتمی برای معرفی در نظر گرفته شود که برای برقراری ارتباط با مشتریان مورد استفاده قرار می گیرد.

کارت ویزیت یکی از روش های تبلیغ و به نوعی ایستگاه اطلاعاتی در مورد شما و کاری که انجام می دهید می باشد. اگر کارت ویزیت نتوانست به مقاصد و اهداف شما در زمینه بالا بردن میزان فروش محصول و معرفی و شناساندن شما جامه عمل بپوشاند، این ثابت می کند که کارت ویزیت شما در سطح مناسبی برای تاثیر گذاری نبوده است.

[/vc_column_text][vc_toggle title=”ارسال فایل” style=”round” color=”orange”]

جهت ارسال فایل در حال حاضر از طریق ایمیل [email protected] صورت می گیرد . یا شماره تلگرام 09021012930

[/vc_toggle][vc_toggle title=”لطفا توجه داشته باشید: نگران آپلود و چاپ فایل خود نباشید. ” style=”round” color=”orange”]

تصویر فایل شما مطلوب نباشد یا رزولوشن و سایز فایل شما درست نباشد و یا ناحیه امن را در طراحی فایل رعایت نکرده باشید،قبل از چاپ ما با شما تماس خواهیم گرفت و فایل شما را اصلاح خواهیم کرد.

[/vc_toggle][vc_toggle title=”حداقل تعداد چاپ کارت ویزیت چقدر است ؟” style=”round” color=”orange”]حداقل تعداد چاپ کارت ویزیت بر مبنای چاپ افست 1000 عدد می باشد.[/vc_toggle][vc_toggle title=”رنگ بندی چاپ افست در کارت ویزیت به چه صورت می باشد؟” style=”round” color=”orange”]

کارت ویزیت چاپ افست به صورت CMYK می باشد. رنگ بندی چاپ افست با چاپ دیجیتال متفاوت می باشد. تفاوت رنگ ها در مانیتور با نسخه چاپی به میزان 15 درصد لحاظ گردد. این تفاوت رنگ بدلیل شارپ بودن طرح در نمایشگر ها و سیستم نور led می باشد. مانیتور های تخصصی و مناسب برای چاپ افست نیاز به کالیبراسیون دارند.

[/vc_toggle][vc_toggle title=”تقاوت رنگ cmyk و rgb چیست ؟” style=”round” color=”orange”]

CMYK چیست؟

مُد یا رنگ‌بندی CMYK که به آن مُد چهاررنگ هم گفته می‌شود از حروف چهار رنگ اصلی Cyan (آبی)، Magenta (قرمز)، Yellow (زرد) و Black (مشکی) برگرفته شده است. مُد CMYK در صنعت چاپ و تقریبا در هر جای دیگری استفاده می‌شود که قرار است رنگ‌ها به صورت فیزیکی بر روی کاغذ یا هر چیز دیگری تظاهر یابند. در صنعت چاپ، رنگ‌های مختلف با مُد CMYK و از مخلوط کردن چهار رنگ آبی، قرمز، زرد و مشکی ساخته می‌شوند. چون در این مُد، رنگ‌ها به صورت فیزیکی مخلوط و ساخته می‌شوند، بنابراین در تنوع و تعداد رنگ‌هایی که می‌توان از ترکیب چهار رنگ اصلی ساخت محدودیت‌هایی وجود دارد.

RGB چیست؟

مُد یا رنگ‌بندی RGB از حروف اول سه رنگ Red (قرمز)، Green (سبز)، Blue (آبی) برگرفته شده است. مُد RGB بیشتر در نمایشگرها و رایانه‌هایی با صفحه نمایش‌های LCD، LED یا CRT استفاده می‌شود؛ یعنی در مواقعی که لازم نیست تصویر یا طراحی ما بر روی کاغذ یا به صورت فیزیکی چاپ شود. به طور کلی انواع رنگ‌های مختلفی که ما می‌شناسیم در حقیقت از ترکیب چند رنگ اصلی با نسبت‌های متفاوت به دست می‌آیند، ولی در رایانه‌ها، تلویزیون‌ها و سایر نمایشگرهای الکترونیکی رنگ‌های مختلف با مُد RGB و از ترکیب سه رنگ قرمز، سبز و آبی ساخته می‌شوند. برای ساخت این رنگ‌ها برخلاف حالت CMYK، دیگر نیازی نیست رنگ‌ها به صورت فیزیکی با هم مخلوط شوند، بلکه توسط نمایشگرها ساخته شده و در مقابل چشم ببیننده نمایش داده می‌شوند، بنابراین این امکان وجود دارد که میلیون‌ها رنگ با تفاوت‌های جزئی نسبت به هم ساخته شوند.

رنگ بندی RGB

مطالعه مطلب کامل تر در اختلاف رنگ مانیتور و چاپ افست

[/vc_toggle][vc_cta h2=”کیفیت چاپ کارت ویزیت را گارانتی میکنیم ” txt_align=”right” shape=”square”]

چاپ کارت ویزیت بعنوان کوچکترین رسانه تبلیغاتی شما باید به دقت و با کیفیت بالا انجام شود. به همین سبب ما کیفیت چاپ کارت ویزیت شما را گارانتی می کنیم. قبل ار ارسال طرح شما برای چاپ تمامی موارد مهم در طراحی توسط کارشناسان ما چک خواهد شد.

[/vc_cta][vc_single_image image=”3325″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_single_image image=”3988″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_single_image image=”3992″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_single_image image=”3991″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”3784″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_single_image image=”3587″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_message style=”square” message_box_color=”orange”]لطفا قبل از سفارش گذاری برای چاپ کارت ویزیت موارد زیر را مطالعه بفرمائید.قیمت کارت ویزیت را در پائین همین صفحه می توانید مشاهده نمائید.[/vc_message][vc_column_text]

چاپ انواع کارت ویزیت پی وی سی افست

چاپ کارت ویزیت لمینت

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

تعرفه قیمت چاپ کارت ویزیت

قیمت کارت ویزیت را در ادامه این صفحه مشاهده فرمائید.کارت ویزیت کارتی با اطلاعات کسب و کار فرد یا شرکت است که جهت معرفی رسمی شرکت یا فرد مورد استفاده قرار می گیرد. به طور معمول در کارت ویزیت از نام و نام خانوادگی ، نام شرکت و آرم شرکت به همراه آدرس و اطلاعات تماس استفاده می گردد.

هر کس باید این نکته را در به خاطر بسپارد که طراح یک کارت ویزیت خوب یعنی به تصویر کشیدن حس کار و نوع تجارت مشتری.یک کارت ویزیت خوب باید به گونه ای طراحی شده باشد که بتواند بلافاصله توجه بیننده را به خود جلب کند و او را ترغیب به خرید محصول نماید.

هدف از طراحی کارت ویزیت چیست ؟

یک کارت ویزیت خوب نباید به عنوان آیتمی برای معرفی در نظر گرفته شود که برای برقراری ارتباط با مشتریان مورد استفاده قرار می گیرد. کارت ویزیت یکی از روش های تبلیغ و به نوعی ایستگاه اطلاعاتی در مورد شما و کاری که انجام می دهید می باشد.اگر کارت ویزیت نتوانست به مقاصد و اهداف شما در زمینه بالا بردن میزان فروش محصول و معرفی و شناساندن شما جامه عمل بپوشاند، این ثابت می کند که کارت ویزیت شما در سطح مناسبی برای تاثیر گذاری نبوده است.

قیمت چاپ کارت ویزیت

[/vc_column_text][vc_row_inner][vc_column_inner width=”2/3″][vc_column_text]

کارت ویزیت لمینیت با یوی موضعی و طلاکوب

توضیحات تکمیلی :

کارت ویزیت لمینیت برجسته طلاکوب، کاغذ مورد استفاده گلاسه مات که بر روی مقوا لمینت ( چسبیده ) می شود و ضخامتی نزدیک به کارت های عابر بانک یا پی وی سی پیدا میکند. خدمات جانبی چاپ شامل طلاکوب و یوی موضعی روی این کارت باعث می شود که طرح و سفارش شما جلوه متفاوت و زیبایی پیدا کند. با توجه به سبک طراحی و طرح شما امکان تغییر طلاکوب و یوی موضعی می باشد. شما می توانید سرتاسر کارت را یوی موضعی یا طلاکوب بزنید. هیچ محدودیتی در این خدمات نمی باشد.

[/vc_column_text][vc_message style=”square”]

حداقل تعداد 1000 عدد | سایز طرح 9 * 6 سایز پس از چاپ 8.5 * 5.5 |

[/vc_message][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][vc_single_image image=”3408″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”zoom”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner width=”2/3″][vc_column_text]

کارت ویزیت لمینیت با طلاکوب

توضیحات تکمیلی :

کارت ویزیت لمینیت طلاکوب، کاغذ مورد استفاده گلاسه مات که بر روی مقوا لمینت ( چسبیده ) می شود و ضخامتی نزدیک به کارت های عابر بانک یا پی وی سی پیدا میکند. خدمات جانبی چاپ شامل طلاکوب روی این کارت باعث می شود که طرح و سفارش شما جلوه متفاوت و زیبایی پیدا کند. با توجه به سبک طراحی و طرح شما امکان تغییر طلاکوبمی باشد. شما می توانید سرتاسر کارت را طلاکوب بزنید. هیچ محدودیتی در این خدمات نمی باشد.

[/vc_column_text][vc_message style=”square”]

حداقل تعداد 1000 عدد | سایز طرح 9 * 6 سایز پس از چاپ 8.5 * 5.5 |

[/vc_message][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][vc_single_image image=”3411″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”zoom”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner width=”2/3″][vc_column_text]

کارت ویزیت لمینیت با یوی موضعی

توضیحات تکمیلی :

کارت ویزیت لمینیت یوی موضعی ، کاغذ مورد استفاده گلاسه مات که بر روی مقوا لمینت ( چسبیده ) می شود و ضخامتی نزدیک به کارت های عابر بانک یا پی وی سی پیدا میکند. خدمات جانبی چاپ شامل یوی موضعی که بعنوان برجسته نیز در بین مردم شناخته می شود. قسمت هایی که در طرح شما یوی موضعی درج می شود نسبت به بقیه قسمت ها براق تر خواهد شد.یوی موضعی روی این کارت باعث می شود که طرح و سفارش شما جلوه متفاوت و زیبایی پیدا کند. با توجه به سبک طراحی و طرح شما امکان تغییر یوی موضعی باشد.هیچ محدودیتی در این خدمات نمی باشد.

کارت ویزیتی مناسب برای طرح های خاص و سلیقه های خاص

[/vc_column_text][vc_message style=”square”]

حداقل تعداد 1000 عدد | سایز طرح 9 * 6 سایز پس از چاپ 8.5 * 5.5 |

[/vc_message][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][vc_single_image image=”3416″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”zoom”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner width=”2/3″][vc_column_text]

کارت ویزیت سلفون مات مخملی با طلاکوب

توضیحات تکمیلی :

کارت ویزیت سلفون مات مخملمی با طلاکوب ، کاغذ مورد استفاده گلاسه مات 300 گرمی که بر روی پوشش سلفون این کارت به صورت مخملی و شبیه پارچه مخمل می باشد. خدمات جانبی چاپ شامل طلاکوب که بعنوان می باشد. قسمت هایی که در طرح شما طلاکوب درج می شود.سلفون مخملی روی این کارت باعث می شود که طرح و سفارش شما جلوه متفاوت و زیبایی پیدا کند. با توجه به سبک طراحی و طرح شما امکان تغییر طلاکوب می باشد.

یک کارت خاص با پوشش سلفون خاص و مدیریتی

[/vc_column_text][vc_message style=”square”]

حداقل تعداد 1000 عدد | سایز طرح 9 * 6 سایز پس از چاپ 8.5 * 5.5 |

[/vc_message][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][vc_single_image image=”3419″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”zoom”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner width=”2/3″][vc_column_text]

کارت ویزیت لمینیت براق

توضیحات تکمیلی :

کارت ویزیت لمینیت براق با توجه به ضخامتی که به نسبت کارت ویزیت های گلاسه معمولی دارد از به نسبت طول عمر بیشتری خواهد داشت. این گرم از کاغذ باعث می شود که شخص گیرنده کارت حس منفی و بی کیفیت بودن نسبت به کارت نداشته باشد.پوشش نهایی این کار براق می باشد (‌سلفون براق ) با ضخامتی 2 برابر کارت ویزیت های گلاسه معمولی

[/vc_column_text][vc_message style=”square”]

حداقل تعداد 1000 عدد | سایز طرح 9 * 6 سایز پس از چاپ 8.5 * 5.5 |

[/vc_message][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][vc_single_image image=”3453″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”zoom”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner width=”2/3″][vc_column_text]

کارت ویزیت لمینیت مات

توضیحات تکمیلی :

کارت ویزیت لمینیت مات با توجه به ضخامتی که به نسبت کارت ویزیت های گلاسه معمولی دارد از به نسبت طول عمر بیشتری خواهد داشت. این گرم از کاغذ باعث می شود که شخص گیرنده کارت حس منفی و بی کیفیت بودن نسبت به کارت نداشته باشد. پوشش نهایی این کار مات می باشد (‌سلفون مات ) با ضخامتی 2 برابر کارت ویزیت های گلاسه معمولی

[/vc_column_text][vc_message style=”square”]

حداقل تعداد 1000 عدد | سایز طرح 9 * 6 سایز پس از چاپ 8.5 * 5.5 |

[/vc_message][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][vc_single_image image=”3457″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”zoom”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner width=”2/3″][vc_column_text]

کارت ویزیت سلفون مات

توضیحات تکمیلی :

جزو پرسفارش ترین کارت ویزیت های موجود مجموعه Ivisit میباشد. دلیل اینکه سفارش این کارت به نسبت کارت های دیگر بیشتر می باشد را بیشتر میتوان به قیمت آن ارتباط داد . سایز مناسب و استاندارد این کارت نیز دلیل پراستفاده بودن آن می باشد. پوشش نهایی این کار مات می باشد (‌سلفون مات ) با گلاسه 300 گرمی

[/vc_column_text][vc_message style=”square”]

حداقل تعداد 1000 عدد | سایز طرح 9 * 6 سایز پس از چاپ 8.5 * 5.5 |

[/vc_message][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][vc_single_image image=”3459″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”zoom”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner width=”2/3″][vc_column_text]

کارت ویزیت لمینت مات مربع

توضیحات تکمیلی :

این مدل کارت برای کارت های اشتراک و گارانتی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. کارت وبزیت لمینت مات مربع با توجه به سایز آن طرفداران خاص خود را دارد. دلیل اینکه سفارش این کارت به نسبت کارت های دیگر کمتر هست را بیشتر میتوان به قیمت آن ارتباط داد . سایز فانتزی این کارت نیز دلیل پراستفاده بودن آن می باشد. پوشش نهایی این کار مات می باشد (‌سلفون مات ) با گلاسه 300 گرمی و لمینت[/vc_column_text][vc_message style=”square”]

حداقل تعداد 1000 عدد | سایز طرح 6 * 6 سایز پس از چاپ 5.5 * 5.5 |

[/vc_message][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][vc_single_image image=”3720″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”zoom”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

چرا استفاده از کارت ویزیت ؟

کارت ویزیت در مجموعه ست اداری شما اولین و مهم ترین آیتم محسوب می شوند. شاید تمامی موارد یک ست اداری طراحی و چاپ نشود ولی اولین و مهمترین مورد آن که کارت ویزیت می باشد حتما چاپ می گردد. در چند سال گذشته صرفا داشتن کاغذی که روی آن اطلاعات تماس باشد کفایت می کرد ولی امروزه توجه بیشتری به کیفیت و طرح کارت ویزیت می شود. به صورتی که سبک کارت ویزیت ها و کیفیت چاپ آنها خیلی به نسبت قبل متفاوت شده است.

کارت ویزیت پل ارتباطی بین شما و مشتریانتان

کارت ویزیت حاوی اطلاعات اصلی ارتباطی سازمان شما و هویت و نوع فعالیت سازمان می باشد. که نماینده شما در زمان غیبت شما برای مشتری می باشد. در تولید کارت ویزیت به لحاظ طراحی و چاپ باید استاندارد هایی رو رعایت کرد که در ادامه به آن اشاره می کنیم.

ابعاد کارت ویزیت

به لحاظ نوع و هدف و سازمان خود کارت ویزیت را می توانید در ابعاد مختلف طراحی و تولید کنید. برخی از ابعاد استاندارد 5*5 – 8.5 * 5.5 – 8.4 * 4.8 – می باشد . اما شما می توانید ابعاد اختصاصی خود را تولید کنید. شما می توانید قالب برش کارت ویزیت را براساس طرح اختصاصی خود برش دهید.

طراحی کارت ویزیت

با توجه به المان های سازمانی و رنگ سازمانی خود و رعایت استاندارد های لازم اقدام به طراحی کنید. از شلوغ کردن و درج اطلاعات اضافی روی کارت ویزیت پرهیز کنید. از ترکیب رنگ ها و استفاده از المان های بسیار ریز روی کارت ویزیت اجتناب کنید. سادگی هیچوقت تکراری نمی شود. اما طراحی با سبک سادگی و کلاسیک حتما نیاز به یک طراح با تجربه در این زمینه دارد.

مواردی که باعث می شود کارت ویزیت شما متفاوت و خاص تر شود

  1. طراحی کارت ویزیت
  2. جنس کارت ویزیت
  3. ابعاد
  4. استفاده از موارد خاص همچون طلاکوب – یوی موضعی
  5. برش قالب خاص

کارت ویزیت گوشه گرد پرطرفدار تر از گوشه تیز می باشد.

کارت ویزیت گوشه گرد به نسبت گوشه تیز هم دیرتر فرسوده و خراب می شود و هم به لحاظ مدل محبوبیت بیشتری دارد. این مدل کارت ویزیت را اصطلاحا کارت اروپائی نیز می گویند.

[/vc_column_text][vc_media_grid element_width=”3″ gap=”10″ grid_id=”vc_gid:1541306369680-7bb58567-5a0f-1″ include=”2595,2587,2610,2609,2608,2607,2606,2605,2604,2603,2602,2601,2600,2599,2598,2597,2596,2594,2593,2592,2591,2590,2589,2588″][/vc_column][/vc_row]
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای ارتباط در WhatsApp کلیک نمائید
در کوتاهترین زمان پاسخگوی شما هستیم