حساب کاربری

حداقل 8 کاراکتر

تعرفه قیمت چاپ کارت پرسنلی

تمامی سفارشات چاپ کارت پرسنلی پی وی سی 3 سال ضمانت ثبات رنگ خواهد داشت.

چاپ کارت پرسنلی

هزینه چاپ کارت پرسنلی پی وی سی با متریال 760 میکرون ، یوی براق ، دور گرد و چاپ غیر مستقیم توسط بهترین دستگاه موجود در ایران ( فارگو ) انجام می گیرد. تمامی کارت ضمانت ماندگاری رنگ تا 5 سال را دارا می باشند.

طراحی کارت پرسنلی

هزینه طراحی کارت پرسنلی در سفارشات چاپی بالای 100 عدد به صورت رایگان محاسبه می گردد.

طراحی و چاپ کارت پرسنلیزمان تحویل سفارشات کارت پرسنلی

سفارشات کمتر از 100 عدد در صورت ثبت سفارش قبل از ساعت 12 تا پایان همان روز انجام می گیرد. سفارشات کمتر از 500 عدد 1 الی 2 روز کاری ، سفارشات بالای 500 عدد 3 الی 5 روز کاری

در صورتی که طرح شما آماده می باشد ، آنرا به ایمیل [email protected] ارسال نمائید ( لطفا در ایمیل اطلاعات تماس و نام خود را قید نمائید )

ضمانت بازگشت هزینه چاپ کاتالوگ و طراحی کاتالوگ

طراحی کارت پرسنلی

هزینه طراحی کارت پرسنلی برای 3 اتود طراحی 80 هزار تومان می باشد که در سفارشات چاپی بالای 100 هزینه بصورت تخفیف محاسبه می گردد.

زمان تحویل سفارشات کارت پرسنلی

سفارشات کمتر از 100 عدد در صورت ثبت سفارش قبل از ساعت 12 تا پایان همان روز انجام می گیرد. سفارشات کمتر از 500 عدد 1 الی 2 روز کاری ، سفارشات بالای 500 عدد 3 الی 5 روز کار

تفاوت کارت پرسنلی پی وی سی (pvc) با کارت ویزیت پی وی سی (pvc)

کارت پرسنلی به کارتی گفته می شود که طرح چاپ شده روی کارت اختصاصی می باشد و حاوی اطلاعات پرسنلی شخص می باشد. کارت ویزیت حاوی یک طرح ثابت در تیراژ 500 یا 1000 عدد می باشد. سیستم چاپ کارت پرسنلی با چاپ کارت ویزیت پی وی سی متفاوت می باشد. به همین دلیل اختلاف قیمت زیادی با هم دارند.

طراحی و چاپ کارت پرسنلی

چرا استفاده از کارت پرسنلی

امروزه از کارت های شناسایی در ابعاد گسترده و به منظور اهداف مختلفی استفاده می گردد . تشخیص سن افراد ، شناسایی افراد برای اعطای مجوز دستیابی به مراکز داده و یا ارائه خدمات خاص متناسب با سطح دستیابی تعریف شده به افراد ، نمونه هایی از کاربرد کارتهای شناسایی است .

انواع کارت پرسنلی

انواع کارت براساس خصوصیات فیزیکی و جسم کارت ، این کارت ها را می توان به چهار نوع اصلی تحت عنوان : کارت های حافظه ای ، کارت های تماسی ، کارت های غیرتماسی و کارت های ترکیبی تقسیم کرد .

کارت پرسنلی حافظه دار

کارت های حافظه ای این کارت ها مانند کارت های مغناطیسی ، صرفاً به منظور نگهداری اطلاعات مورد استفاده قرار می گیرند ، که با وجود یک دستگاه کارت خوان از یک کانال ارتباطی که کاملاً تحت کنترل دستگاه کارت خوان است هدایت می گردد . در این نوع از کارت های هوشمند ، اطلاعات امنیتی بر روی کارت ضبط شده و بدون “کلمه رمز صاحب کارت” ورود به اطلاعات موجود ممکن نخواهد بود .

کارت پرسنلی کانتکت لس

کارت های بدون تماس اینگونه کارت ها با استفاده از فرکانس رادیویی و بدون نیاز به خروج کارت از کیف دارنده آن ، اطلاعات مورد نیاز منتقل می شود . در فنآوری بکار رفته دستگاه کارت خوان بدون تماس فیزیکی با خود کارت اقدام به انتقال اطلاعات و انجام تراکنش مالی می کند . انرژی مورد نیاز برای فعال شدن تراشه ممکن است به دو صورت تدارک دیده شود : یکی از طریق باطری مینیاتوری تعبیه شده بر روی کارت و یا از طریق امواج میکروویو که توسط دستگاه کارت خوان مخابره شده و توسط کارت دریافت خواهد شد

کارت پرسنلی تماسی

کارت های تماسی نوع پیچیده تر کارت های هوشمند ، کارت های تماسی هستند که عملاً یک تراشه در آنها تعبیه شده است . در این تراشه چهار نوع اطلاعات اصلی وجود دارد که عبارتند از : حافظه فقط خواندنی ، حافظه غیر فرار ، حافظه موقت و ابزار ورود و خروج اطلاعات در بخش حافظه فقط خواندنی کارت ، سیستم عامل تراشه نگهداری می شود .

سیستم عامل کلیه دستورات صادر شده از ترمینال مرکزی را اجرا کرده و نتایج مربوطه را به مرکز مخابره می کند . دیگر اطلاعات و برنامه های کاربردی ، در بخش حافظه غیر فرار نگهداری می شود . از جمله ویژگی های مهم این نوع کارت ، امنیت بالای آن در تبادل اطلاعات است .

چنانچه اطلاعات بطور مناسب روی کارت ذخیره شود ، حتی در صورت مفقود شدن کارت ، اطلاعات موجود آن برای دیگران غیر قابل دسترس خواهد بود . به طور کلی از کارت های هوشمند به عنوان ابزاری جهت پردازش و ذخیره سازی اطلاعات با ضریب امنیتی بسیار بالا استفاده می شود که امکان کنترل حقوق دسترسی به اطلاعات روی آن به راحتی امکان پذیر است . پارامتر امنیت و رمزنگاری اطلاعات ، از مهمترین ویژگی های این فنآوری نوین است که در این زمینه فعالیت های مطالعاتی فراوانی انجام گرفته است .

طراحی و چاپ انواع کارت پی وی سی / شناسایی / ورود و خروج / PVC
طراحی و چاپ انواع کارت پی وی سی
طراحی و چاپ انواع کارت شناسایی
طراحی و چاپ انواع کارت های پی وی سی 500 و 760 میکرون بصورت دیجیتال و افست

 

چاپ انواع کارت ویزیت پی وی سی افست

حداقل سفارش کارت پی وی سی پرسنلی 1 عدد می باشد. جنس کارت پرسنلی پی وی سی مشابه کارت عابر بانک می باشد. ضحامت 760 میکرون ( فرق نوع چاپ پرسنلی با ویزیتی در این می باشد که در سیستم چاپ دیجیتال طرح هر کارت می تواند متغییر باشد اما در سیستم کارت ویزیتی اینطور نیست و هر 500 عدد یک طرح چاپ می گردد )

حداقل سفارش چاپ کارت پی وی سی 500 عدد می باشد که در میکرون های 500 و 760 قابل ارائه می باشد. سیستم چاپ پی وی سی ویزیتی به صورت افست و یک طرح ثابت می باشد . به همین دلیل قیمت آن به مراتب کمتر از قیمت چاپ کارت پرسنلی می باشد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای ارتباط در WhatsApp کلیک نمائید
در کوتاهترین زمان پاسخگوی شما هستیم