تقویم رومیزی هفته شمار

تقویم هایی که در این بخش به شما معرفی خواهیم کرد نوعی خاص از تقویم های رومیزی می باشد که بتازگی به دلایل متعددی مورد استقبال قرار گرفته است. دلیل اول این استقبال را می توان در جدید بودن این محصول جست. این هفته شمار بتازگی چاپ گشته است و کمتر شرکتی اقدام به ارائه آن می نماید. طراحی جالب این هفته شمار به این شکل می باشد که در هر برگ مکانی کوچک جهت یادداشت های هفتگی وجود دارد و مابقی به روزهای هفته اختصاص داده شده است. حال ممکن است از خود بپرسید پس تبلیغات چه می شود؟ تبلیغات در این محصول در پشت هر برگه وجود داشته و به دلیل تعداد بالای هفته در طول یک سال شما می توانید تعداد بسیار زیادی از محصولات خود را در هر هفته تبلیغ نمایید. البته می توانید بصورت فصلی محصولات خود را با طرح و متن های مختلف باز تبلیغ نمایید.

ابعاد و ویژگی های خاص تقویم های هفته شمار

این نوع از تقویم ها از منظر عرضی بسیار بزرگتر از تقویم های ماه شمار بنظر می آیند و از منظر ارتفاع کوچکتر. به دلیل استفاده نود درجه ای تبلیغات در این نوع از تقویم ها، معمولا از انها برای برند سازی استفاده می نمایند. البته اگر محصولات شما بی شمار است می توانید از دسته بندی محصولات خود بر روی هر برگ استفاده کنید. این تقویم ها سه کاره می باشند و علاوه بر نمایش هفته شمار و تبلیغات برند شما می تواند یک دفترچه یادداشت کوچک نیز بشمار اید. این ویژگی ها سبب گشته است تا تقویم های هفته شمار به یکی از لوازم ست اداری تبدیل شود و مورد استقبال کارفرمایان قرار گیرد. شما می توانید این تقویم زیبا و فانتزی را در تعداد بالا و با قیمت بسیار مناسب از بازرگانی آفرنگ خریداری و به مشتریان خود هدیه دهید.

جنس تقویم های رومیزی هفته شمار

گلاسه استفاده شده در این نوع تقویم ها 135 گرمی می باشد که به دلیل تعداد بسیار بالای برگه در این مدل تقویم نمی توان از گلاسه های با گرماژ بالا استفاده نمود. دلیل این امر هم تنها یک نکته می باشد و آن وزن تقویم است. اگر از گلاسه هایی با گرماژ بالاتر استفاده کنیم وزن این تقویم ها بسیار بالاتر می رود و قیمت تمام شده ی انها افزایش چشمگیری پیدا خواهد کرد. از طرفی استفاده از گلاسه با گرماژ بالاتر فرایند فنر انداختن و ورق زدن هر برگ را با مشکل روبه رو می کند که این امر می تواند تاثیر منفی در استفاده از تقویم رومیزی هفتگی را برای مخاطب به همراه داشته باشد. تعداد صفحات در این تقویم ها نیز مورد دیگری است که باید در این مطلب به آن اشاره نمایید. همانطور که میدانید هر سال 52 هفته دارد و این مورد سبب می شود تا تعداد هر برگ های این نوع از تقویم ها حداقل 52 عدد باشد. اما همانطور که می دانید این تقویم هاعلاوه بر ویژگی ذاتی خود که یاداوری زمان و مناسبت های مشخص می باشد باید تبلیغات هدفمند یک کسب و کار را به مشتریان ارائه دهند. در نتیجه تعداد صفحات در این مدل ها بالاتر از 52 عدد می باشد. البته باید خاطر نشان کرد که سقف صفحات در این نوع از تقویم ها باید رعایت شود و نهایتا می توانید از 65 برگه در این مدل تقویم ها استفاده نمایید. این 65 برگه دو رو می تواند در تبلیغات محصولات شما نقش مهمی ایفا نماید و هزینه ی تبلیغاتی شما را نسبت به سایر تبلیغات موجود مانند بیلبوردها و تبلیغات تلویزیونی کاهش دهد.

قیمت تقویم های هفته شمار

همانطور که پیشتر ذکر کردیم قیمت این تقویم ها با توجه به کاربرد انها بسیار مقرون به صرفه می باشد. زمانیکه شما با قیمت اولیه این تقویم ها رو به  رو می شوید شاید در پیش خود فکر کنید که قیمت این مدل نسبت به تقویم های روز شمار بسیار بیشتر است. باید خدمت شماعزیزان عرض نماییم که قیمت بالاتر نسبت به تقویم های روز شمار به دلیل استفاده گلاسه در تقویم های هفته شمار بوده و چون تعداد صفحات این تقویم ها بالا می باشد هزینه ی چاپ بیشتر برای تولید آنها مصرف می گردد. اما باید بدانید که تقویم های هفته شمار به دلیل تعداد برگه ی بالا می توانند تعداد محصول بیشتری از برند شما را به مخاطب معرفی نمایند که این امر یعنی فروش بیشتر کمپانی شما نسبت به سایر رقبا. این ویژگی سبب گشته است تا قیمت این مدل نسبت به کاربرد فوق العاده آن توجیه پذیر باشد و مورد استقبال کارفرمایان قرار بگیرد.

پشتیبانی
ارسال دیدگاه