حساب کاربری

حداقل 8 کاراکتر

تقویم رومیزی

طراحی و چاپ تقویم رومیزی

طراحی و چاپ تقویم رومیزی اختصاصی شما یکی از محصولات تولیدی ما می باشد. شرکت ها و سازمان ها همیشه در ماه های آخر سال به فکر سفارش یک تقویم رومیزی اختصاصی می افتند، تقویم های رومیزی نسبت به هزینه کم تولید ، رسانه تبلیغاتی مناسب و پر بازدهی می باشد، یک تقویم رومیزی 365 روز در مقابل دیدگان مخاطبان قرار خواهد گرفت ، پس چه محصولی بهتر از تقویمی که همیشه جلوی دیدگان افراد خواهد بود.

سایز چاپ تقویم رومیزی

جهت سفارش تقویم رومیزی با دفتر مجموعه آفرنگ به شماره 66593659 الی 61 تماس حاصل فرمائید.

تقویم رومیزی چوبی

تقویم رومیزی نفیس و چوبی

حداقل تولید تقویم رومیزی اختصاصی

تقویم رومیزی اختصاصی با چاپ اختصاصی در حداقل تیراژ 500 عدد امکان تولید می باشد.

تعداد برگه های تقویم رومیزی

روال طراحی و تولید تقویم رومیزی براساس 13 برگ پشت و رو شامل 26 صفحه طراحی و تولید می شود. که 12 صفحه آن به اعلام روز و تقویم اختصاص می یابد و ما بقی به درج تصاویر واطلاعات تخصصی شما و 1 برگ از تقویم رومیزی هم به شروع آن مربوط می باشد که اصطلاحا کاور تقویم می باشد.

سایز پراستفاده تقویم رومیزی

تقویم رومیزی در سایز بندی مختلفی تولید می شود اما با توجه به تجربه قبلی باید به این نکته اشاره کرد که طراحی تقویم رومیزی در ابعاد کوچکتر مناسبتر و پرکاربرد تر می باشد.

ویژگی تقویم های رومیزی

تقویم های رومیزی برخلاف سالنامه ها کامل و جامع می باشند. در سالنامه ها شما برای دیدن روز بعد باید ورق بزنید اما در تقویم های رومیزی تمام روزهای یک فصل در یک صفحه گنجاده می شود و تبلیغات برند شما در کنار صفحه ثابت می باشد و نیازی به هزینه چاپ اضافه برای هر برگ نمی باشد.

تقویم های رومیزی می تواند بصورت ماهانه و یا فصلی چاپ گردد.در نمونه های ماهانه هر تقویم از 13 برگ تشکیل شده است که 12 عدد آن مربوط به ماه های سال و یک برگ مربوط به اطلاعات شرکت می باشد. البته شما می توانید به شرکت تبلیغاتی سفارش درج لوگوی خود در هر صفحه را دهید. با این ویژگی می توانید در هر صفحه یک محصول جدید را به مخاطبان خود معرفی نمایید.مدل دیگر فصلی می باشد که اگرچه تعداد درج محصولات در آنها کمتر است اما قیمت تمام شده آنها برای کسب و کارها بسیار پایین تر از نسخه های ماهانه می باشد.

تاثیر تقویم رومیزی در جذب مشتری

یکی از هدایای تبلیغاتی در روزهای آخر سال تقویم ها می باشند که همراه با سالنامه های تبلیغاتی به عنوان یک هدیه مناسب برای کسب و کارها محسوب می شود و مدیران از این هدایای تبلیغاتی برای جذب مشتریان خود استفاده می نمایند. مردم در روزهای آخر سال بدنبال تقویم سال جدید می باشند و شما می توانید با ارائه این هدیه به انها در ذهن و یاد انها اسم و برند خود را حک نمایید.

چاپ تقویم رومیزی | تقویم رومیزی تبلیغاتی | تقویم رومیزی خاص | تقویم رومیزی ختصاصی | طراحی تقویم رومیزی | تقویم رومیزی نفیس | تقویم رومیزی چوبی | تقویم رومیزی یادداشت دار | تقویم رومیزی

 

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای ارتباط در WhatsApp کلیک نمائید
در کوتاهترین زمان پاسخگوی شما هستیم