حساب کاربری

حداقل 8 کاراکتر

ساک کاغذی

برای مشاهده قیمت چاپ ساک دستی کلیک فرمائیدبخش سفارش آنلاین چاپ

چاپ ساک کاغذی

چاپ ساک کاغذی به صورت افست انجام می گیرد. در چاپ افست طرح شما بدون محدودیت رنگ با بالاترین کیفیت روی کاغذ گلاسه چاپ می گردد.امکان چاپ رنگ طلایی یا نقره ای روی ساک دستی می باشد.

تولید انواع ساک کاغذی

یکی از پر طرفدارترین ساک های تبلیغاتی ساک های کاغذی می باشند. این قبیل از ساک های تبلیغاتی به دلیل عدم محدودیت در طرح و اجرا بیشتر سلیقه مخاطب را جذب می نمایند و در نظر ها بیشتر جلوه می کنند.سایز بندی این ساک ها با توجه به نیاز مشتری قابل تغییر می باشد. یکی از مزیت های اصلی ساک تبلیغاتی کاغذی عدم محدودیت در طراحی و استفاده از بی نهایت رنگ در تولید آن می باشد .

چاپ و طراحی ساک کاغذیگرم کاغذ در ساک دستی کاغذی

ساک های تبلیغاتی با توجه به گرماژ کاغذ مورد استفاده شده تحمل وزن های مختلفی از 3 الی 8 کیلو را دارا می باشد. یکی دیگر از ملزومات متغییر در تولید ساک کاغذی استفاده از رنگ بندی و بافت های مختلف در بند های آن می باشد.

حالت یا مدل های معمول ساک دستی کاغذی

ساک های تبلیغاتی کاغذی به دو گروه ایستاده و خوابیده از لحاظ شکل کلی تقسیم بندی می شوند که هرکدام کاربرد های مختلفی را دارد. جهت افزایش استحکام ساک از پوشش سرتاسری روی کار بهره گرفته می شود که بصورت تخصصی سلفون نامیده می شود ، سلفون می تواند بصورت براق یا مات روی کار قرار بگیرد.

حداقل تیراژ ساک دستی کاغذی

حداقل تیراژ ساک دستی کاغذی 500 عدد می باشد.

ساک کاغذی در ابعاد مختلف قابل چاپ و تولید می باشد. بدون محدودیت در طرح و چاپ
گرم کاغذ : گلاسه ( از 150 الی 250 گرم ) مخصوص پوشاک، جواهری، عطر فروشی و نمایشگاهی
کاغذ گراف ( 80 الی 130 گرم ) مخصوص ساک های فست فود و غذایی
پوشش : سلفون براق یا مات

ساک کاغذی

چرا استفاده از ساک دستی کاغذی ؟

چاپ ساک دستی کاغذی یکی از ملزومات اصلی تبلیغات برای یک فروشگاه می باشد. چاپ ساک دستی کاغذی تبلیغاتی و چاپ پاکت کرافت و شاپینگ بگ ها یکی از ابزارهای تبلیغاتی پر طرفدار و کارآمد هستند، که همواره جزو اصلی ترین ابزارها  به شمار می آیند.

این محصول کارآمد و مفید همانند بیلبوردهای متحرکی عمل می کنند که در مقابل چشمان ببندگان و مخاطبان نامحدودی به نمایش در می آیند و پیام خود را منتقل می کنند. ساک کاغذی برای حمل کالاهای لوکس و لاکچری اغلب استفاده می شود و هر چه طراحی ساک دستی حرفه ای تر انجام شده باشد می تواند مخاطبان بیشتری را با خود همراه نماید.

چاپ ساک کاغذی - ساک تبلیغاتی

مراحل تولید ساک دستی کاغذی

ابتدا براساس خواسته مشتری ،گراماژ ( وزن کاغذ ) کار و نوع محصول تعیین می شود. سپس طراحی ساک دستی توسط مجموعه بگیران شروع می شود و پس از تایید توسط مشتری مرحله اولیه به اتمام می رسد و کار وارد فازی جدیدی می شود. تهیه زینک و چاپ افست و مراحل صحافی و پاکت سازی روند اصلی تولید ساک دستی کاغذی می باشند.

سلفون مرحله ای است که روی کاغذی یا مقوایی که چاپ شده لایه ی نازکی کشیده می شود که استحکام کار و زیبایی ساک دستی کاغذی را بیشتر میکند. سلفون ها به دو صورت مات یا براق بسته به سلیقه مشتری انجام میشود.پس از مرحله سلفون کشی بسته به سلیقه مشتری از یووی های برجسته یا یوی موضعی یا طلاکوب هم میتوان استفاده کرد که زیبایی کار رو چند برابر میکنند..مرحله نهایی عملیات مربوط به تیغ زنی (دایکات و لترپرس ) و ساخت پاکت می باشد.

معمولا یوی موضعی یا طلاکوب بیشتر تزئین طرح و زیباتر شدن ساک دستی کاغذی استفاده می شود.

چاپ ساک کاغذی - ساک تبلیغاتی

تفاوت ساخت ساک دستی کاغذی با دستی و ماشینی

ساخت ساک های خرید کاغذی هم با دست هم با دستگاه انجام میشود از این رو این ساک ها از ضرافت خاصی برخوردار هستند چون دستان هنرمند نیروی انسان در ساخت آن دخیل است .

اما تفاوت ساک دستی کاغذی ساخته شده با دست با ماشین در چیست!؟ ساک کاغذی که توسط دست ساخته می شود امکان اضافه کردن مقوا تقویت در لبه کار و محل اتصال بند می باشد که در مدل ماشینی آن نمی باشد. در مدل ساخته شده توسط دست در کف ساک دستی مقوای ضخیم تری جهت استحکام ساک دستی کاغذی قرار میگیرد که در مدل تولید شده با ماشین این مورد قرار نمی گیرد.

اما تنها نکته مهم در تولید ساک دستی کاغذی با ماشین قیمت تمام شده آن به نسبت مدل دستی می باشد که هزینه کمتری خواهد داشت.

محدودیت تولید ساک کاغذی در مدل ساخته شده ماشینی

حداقل تیراژی که در این مدل ثبت می گردد تیراژ 10 هزار عدد به بالا می باشد.

تفاوت چاپ ساک کاغذی گلاسه با ساک کاغذی کرافت

در ساک دستی های کرافت به علت آنکه نوع کاغذ به گونه ای است که اغلب چاپ تکرنگ زده می شود. نیاز به سلفون و چاپ چهار رنگ ندارند به لحاظ قیمت مناسب تر و مقرون به صرفه تر است.در اینگونه کارها معمولا چاپ تک رنگ یا دو رنگ کاربرد دارد. از این رو ساک های کرافت مقرون به صرفه هستند.و بیشتر در صنف فست فود ها و رستوران ها مورد استفاده قرار می گیرند.

ساک دستی

کاغذ گلاسه با گرم بالا در تولید ساک دستی کاغذی

در ساک دستی کاغذی گلاسه ، گراماژ کاغذ ( وزن کاغذ ) اهمیت دارد .هرچه گراماژ بالاتر باشد کار محکم تر و مقاوم تر خواهد بود.یکی از ویژگی های اصلی ساک دستی کاغذی گلاسه قابلیت چاپ جهار رنگ است به طوری که می توان یک طرح زیبا با رنگ های جذاب و درخشان را بدون هیچ محدودیتی بر روی ساک دستی کاغذی چاپ کرد و هم چنین از افکت های فانتزی نظیر یووی موضعی یا طلاکوب نیز روی ساک دستی کاغذی استفاده کرد .

انواع گرماژ مورد استفاده برای ساک دستی کاغذی

 • گلاسه 150 گرم
 • گلاسه 170 گرم
 • گلاسه 200 گرم
 • گلاسه 250 گرم

طراحی مناسب ساک دستی تبلیغاتی یا ساک کاغذی

اگر کمی زمان صرف بررسی و ایجاد یک طرح خلاق برای چاپ ساک دستی خود در نظر بگیرید، می تواند موفقیت یک محصول یا برند شما را تضمین کند.ممکن است شما از مواد بسیار عالی استفاده کنید و محصولی ارائه دهید که از نظر کیفیت فوق العاده است اما اگر طرح ساک دستی شما خیلی ساده یا ساده  باشد تا اندازه زیادی از میزان اثر بخشی آن کاسته خواهد شد. یک طرح زیبا و چشم نواز می تواند روی محصول متوسط بنشیند و بسیار موفق ظاهر شود .

چاپ ساک کاغذی - ساک تبلیغاتی

انواع بند در ساک دستی کاغذی

 • بندی پارچه ای
 • بند زنبوری
 • روبان
 • بند با چاپ اختصاصی

انواع کاغذ در تولید ساک کاغذی

 • تحریر 70 گرم استفاده داروئی
 • تحریر 90 گرم استفاده داروئی
 • گلاسه 150 گرم
 • گلاسه 170 گرم
 • گلاسه 200 گرم
 • گلاسه 250 گرم

انواع چاپ ساک کاغذی

 • چاپ تکرنگ
 • چاپ 4 رنگ
 • چاپ رنگ اختصاصی

حداقل تعداد تولید ساک دستی

حداقل تعداد 500 عدد می باشد، اما هرچقدر تعداد بالاتر باشد قیمت مناسب تر می باشد به این دلیل که شرایط محاسبه قیمت در تولید ساک دستی کاغذی در ایران با ضریب 5 هزار محاسب می گردد. این محاسبه قیمت براساس خدمات چاپ افست و صحافی و بسته بندی می باشد. به همین دلیل تیراژ 500 عدد با تیراژ 5000 اختلاف قیمت بیشتری در قیمت واحد دارد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای ارتباط در WhatsApp کلیک نمائید
در کوتاهترین زمان پاسخگوی شما هستیم