ضمانت چاپ

attention

سوال هر مخاطب و مصرف کننده ای همیشه نسبت به خدمات و محصولاتی که خریداری یا دریافت می کند ارائه خدمات پشتیبانی و ضمانت کیفیت می باشد. شاید بهتر است اینگونه بیان کنیم، همه می توانند خدمات یا محصولی را عرضه کنند ولی آیا همه ضمانت خدمات یا محصول عرضه شده را نیز بعهده می گیرند؟! در کشور ما ضمانت و خدمات پس از فروش غالبا به یک شعار تبلیغاتی جهت جذب مصرف کننده تبدیل شده است، و تنها شرکت هایی که خود را همیشه در جایگاه مصرف کننده قرار می دهند خدمات پس از فروش و ضمانت را بدرستی رعایت می کنند .

ضمانت چاپ چیست ؟!

ضمانت چاپ در توضیحی کوتاه به این صورت انجام میگیرد، در صورت عدم کیفیت و ایجاد خطای چاپی، برش و صحافی در مورد سفارشات ، آن سفارش بصورت مجدد چاپ و تحویل سفارش دهنده خواهد شد.

فرم عمومی چیست ؟

با توجه به هزینه های بالا در سفارشات اختصاصی و از سیستم فرم های عمومی جهت کم کردن هزینه های چاپی استفاده می شود. در فرم های عمومی هزینه چاپ، زینک، برش و صحافی بین تمامی سفارشات تقسیم می شود این مورد باعث کم شدن هزینه هامی گردد. اما این نکته را نیز باید مد نظر قرار دهید که در سفارشات فرم های عمومی اختلاف رنگ به میزان ۱۵% با فایلی که در یک مانیتور استاندارد از لحاظ رنگ و روشنایی مشاهده می کنید می باشد و این مورد به این دلیل می باشد که سفارشات متنوع با رنگ بندی های مختلف در فرم های عمومی چیده می شود.

فرم اختصاصی چیست ؟

با توجه به حساسیت سفارشتان از لحاظ رنگ، کاغذ، صحافی و… پیشنهاد ما به شما مشتری گرامی سفارش بصورت فرم اختصاصی می باشد. کیفیت فرم های اختصاصی نسبت به فرم های عمومی بیش از ۴۰% می باشد.در تمامی فرم های اختصاصی ناظر چاپ بصورت اختصاصی برای آن سفارش در نظر گرفته می شود. و اختلاف رنگ، پرتی کاغذ و سفارش به کمتر از ۵% کاهش می یابد. سفارش فرم های اختصاصی بر اساس نوع سفارش برآورد هزینه می گردد.

شرایط ضمانت چیست ؟

۱ – با توجه به دستور العمل های استاندارد و رعایت در حوزه طراحی باید فایل ارسالی شما از لحاظ رنگ بندی بصورت CMYK تنظیم شده باشد.درصورت ارسال فایل بصورت RGB ضمانت چاپ شامل سفارش نمی باشد.

۲ – کیفیت فایل چاپی شما بر اساس ۳۰۰ DPI / Pixel -Inch باید تنظیم شده باشد.

۳ – حاشیه ایمن برش در سری فرم های ویزیت ۳ میلیمتر و فرم های ویزیت لمینیت عمومی ۵ میل رعایت گردد.

۴ – در سفارشاتی که طرح بصورت برجسته ( یوی موضعی ) می باشد، در صورتی که قسمت موضعی تمپلات باشد امکان یکدست نبودن پوشش موضعی می باشد، لذا از طراحی قسمت های تمپلات موضعی روی کارت ویزیت پرهیز نمائید.

۵ – در فرم های ویزیت کتان در صورتی که از رنگ تمپلات استفاده شود امکان باطله شدن سفارش می باشد، لذا توصیه ما به شما عدم استفاده از رنگ های تمپلات در فرم های کتان می باشد.

۶ – در نوشته های مشکی رنگ در صورت استفاده از ۴ رنگ امکان بیرون زدگی رنگ زرد و قرمز و آبی می باشد. لذا توصیه می شود تنها K=100 استفاده شود.

۷ – هنگام استفاده از Qr_Code حتما در زمینه سفید و بصورت تک رنگ در طراحی استفاده شود. در صورت رعایت نکردن این موارد امکان ناخوانا بودن Qr_Code می باشد.

۸ – به دلیل تغییر در مواد اولیه به دلیل شرایط بازار و محصولات وارداتی امکان اختلاف بین فرم های عمومی می باشد. لذا رنگ چاپی در یک نوبت را ملاک برای دفعات بعدی سفارش خود قرار ندهید، زیرا امکان اختلاف تا ۲۰% می باشد.

۹ – تمامی سفارشات امکان ۳ الی ۸ درصد خرابی، ضایعات برش و چاپ را دارا می باشد.

۱۰ – سایز های ارائه شده جهت دریافت فایل می باشد و تمامی سفارشات فرم های عمومی پس از چاپ ، تغییر سایز خواهد داشت.

در صورتی که سفارش تحویل داده شده توسط مجموعه ما به شما با توجه به توضیحات مندرج در بالا از میزان ذکر شده خطای بیشتری داشته باشد تمامی سفارش شما در اولین نوبت چاپی مجددا چاپ خواهد شد.