موکاپ طراحی محصولات تبلیغاتی

موکاپ طراحی محصولات تبلیغاتی

فایل موکاپ طراحی محصولات تبلیغاتی

موکاپ طراحی محصولات تبلیغاتی به صورت وکتور جهت بازسازی طرح های شما برای طراحی محصولات تبلیغاتی می توانید به راحتی استفاده کنید و برای کارفرمای خود به بهترین حالت ممکن پرزنت نمائید.طراحی زیبا، حرفه ای و به خوبی تزئین، مناسب برای پروژه شما و هر هویت نام تجاری. تمیز، مدرن و کاملا قابل تنظیم. ایده آل برای هویت شخصی، نام تجاری حرفه ای، تبلیغات، راه اندازی، رویدادها، دعوت و بیشتر. شما می توانید از این هر کسب و کار و یا استفاده شخصی استفاده کنید.

در این بسته موکاپ طراحی محصولات زیر را در دسترس خواهیدداشت

 1. موکاپ طراحی کلاه نقابدار
 2. موکاپ طراحی ساک دستی
 3. موکاپ طراحی خودکار
 4. موکاپ طراحی لیوان کاغذی
 5. موکاپ طراحی موبایل
 6. موکاپ طراحی پیکسل
 7. موکاپ طراحی بستنه بندی آرایشی
 8. موکاپ طراحی تیوب کرم
 9. موکاپ طراحی پاکت نامه
 10. موکاپ طراحی جعبه پیتزا
 11. موکاپ طراحی ست اداری
 12. موکاپ طراحی استند فروشگاهی
 13. و اقلام دیگر

موکاپ چیست ؟

به مجموعه از تصاویر گرافیکی که جهت بازسازی مدل اصلی مورد استفاده قرار میگیرد اصطلاحا موکاپ (Mock-up) گفته می شود. موکاپ قالب‌های گرافیکی آماده‌ای هستند که در موضوعات مختلف و با فرمت PSD می‌توان در امور طراحی به بهترین شکل ممکن از آن‌ها استفاده نمود. طراحان می‌توانند به کمک موکاپ، طرح اولیه خود را قبل از اجرا و چاپ در قالب اصلی مشاهده کرده یا از آن به عنوان یک فایل گرافیکی زیبا در پروژه‌های طراحی خود استفاده نمایند. برای مثال فرض کنید طراحی یک لیبل برای یک قوطی محصول را طراحی کرده‌اید ، برای این منظور می‌توانید با کمک فایل موکاپ ، طرح لیبل خود را بر روی یک بطری واقعی انداخته تا مشتری کار نهایی را به صورت سه بعدی و واقعی مشاهده کند .

موکاپ‌ها در موضوعات مختلفی چون جعبه محصول ، کارت‌های ویزیت ، پرچم ، پوستر ، لوگو ، ست اداری ، کاتالوگ و بروشور ، موبایل و تبلت ، کارت تبریک و … طبقه‌بندی می‌شوند و این بدان معناست که در هر یک از موضوعات فوق ، می‌توانید طرح خود را به صورت سه بعدی و واقعی برای مشتری نمایش دهید . به طور کلی mockup این امکان را به طراح میدهد تا بتواند بهتر بر روی جزئیات طرح از جمله انتخاب رنگ ، سایز ، سبک نمایش و …

موکاپ طراحی محصولات تبلیغاتی

دانلود از filenext

پشتیبانی
ارسال دیدگاه