موکاپ طراحی کاتالوگ

موکاپ طراحی کاتالوگ

فایل موکاپ طراحی کاتالوگ وکتور

موکاپ طراحی محصولات تبلیغاتی به صورت وکتور جهت بازسازی طرح های شما برای طراحی کاتالوگ می توانید به راحتی استفاده کنید و برای کارفرمای خود به بهترین حالت ممکن پرزنت نمائید.طراحی زیبا، حرفه ای و به خوبی تزئین، مناسب برای پروژه شما و هر هویت نام تجاری. تمیز، مدرن و کاملا قابل تنظیم. ایده آل برای هویت شخصی، نام تجاری حرفه ای، تبلیغات، راه اندازی، رویدادها، دعوت و بیشتر. شما می توانید از این هر کسب و کار و یا استفاده شخصی استفاده کنید.

در این بسته موکاپ طراحی محصولات زیر را در دسترس خواهیدداشت

  1. موکاپ طراحی کاتالوگ آ4
  2. موکاپ طراحی کاتالوگ آ5
  3. موکاپ طراحی کاتالوگ خشتی
  4. موکاپ طراحی بروشور 3 لتی
  5. موکاپ طراحی بروشور 2 لتی
  6. موکاپ طراحی کاتالوگ
  7. موکاپ طراحی تراکت
  8. موکاپ طراحی جعبه
  9. موکاپ طراحی بسته بندی

موکاپ چیست ؟

به مجموعه از تصاویر گرافیکی که جهت بازسازی مدل اصلی مورد استفاده قرار میگیرد اصطلاحا موکاپ (Mock-up) گفته می شود. موکاپ قالب‌های گرافیکی آماده‌ای هستند که در موضوعات مختلف و با فرمت PSD می‌توان در امور طراحی به بهترین شکل ممکن از آن‌ها استفاده نمود. طراحان می‌توانند به کمک موکاپ، طرح اولیه خود را قبل از اجرا و چاپ در قالب اصلی مشاهده کرده یا از آن به عنوان یک فایل گرافیکی زیبا در پروژه‌های طراحی خود استفاده نمایند. برای مثال فرض کنید طراحی یک لیبل برای یک قوطی محصول را طراحی کرده‌اید ، برای این منظور می‌توانید با کمک فایل موکاپ ، طرح لیبل خود را بر روی یک بطری واقعی انداخته تا مشتری کار نهایی را به صورت سه بعدی و واقعی مشاهده کند .

موکاپ‌ها در موضوعات مختلفی چون جعبه محصول ، کارت‌های ویزیت ، پرچم ، پوستر ، لوگو ، ست اداری ، کاتالوگ و بروشور ، موبایل و تبلت ، کارت تبریک و … طبقه‌بندی می‌شوند و این بدان معناست که در هر یک از موضوعات فوق ، می‌توانید طرح خود را به صورت سه بعدی و واقعی برای مشتری نمایش دهید . به طور کلی mockup این امکان را به طراح میدهد تا بتواند بهتر بر روی جزئیات طرح از جمله انتخاب رنگ ، سایز ، سبک نمایش و …

موکاپ طراحی کاتالوگ موکاپ طراحی کاتالوگ موکاپ طراحی کاتالوگ موکاپ طراحی کاتالوگ موکاپ طراحی کاتالوگ

 

دانلود از filenext

پشتیبانی
ارسال دیدگاه