چاپ و طراحی بروشور سازه جو

طراحی و چاپ بروشور

سازه جو چیست ؟

درباره بانک اطلاعات ساختمان سازه جو :سازه جو با پنل کاربری اطلاعات ساختمان های صدور مجوز شده تا در حال ساخت و همچنین اعلام نیازهای سازندگان را در اختیار کاربران قرار می دهد.این اطلاعات شامل : شماره تماس سازنده،آدرس کارگاه ساختمانی،متراژ زمین،تعداد طبقات و طبقات منفی و زیر بنای طبقات می باشد.همچنین اطلاعات روزانه تمامی مناقصات و مزایدات کل کشور مرتبط با فعالیت های ساختمانی در دسترس مشاهده است.سازه جو بانک اطلاعاتی بیش از ۱۰۰۰ ساختمان در حال ساخت را هر ماه به روز رسانی کرده و این اطلاعات را همراه با گزارش تصویری در اختیار کاربران محترم قرار می دهد.به روز رسانی مداوم با استفاده از پرسنل مجرب و آموزش دیده به روز رسانی مداوم با استفاده از پرسنل مجرب و آموزش دیده

شرکت سازه جو فعالیت خود را از سال ۸۵ شروع کرد. در سال ۸۸ شرکت سازه جو فعالیت خود را با شرکت ونداد که سابقه درخشانی در زمینه فعالیت IT داشت توسعه داد. از این رو این دو شرکت توانستند خدمات فوق العاده کاربردی را جهت بازاریابی و رونق بخشیدن به کار و حرفه ی شما کاربران گرامی ارائه دهند .

طراحی لوگو سازه جو

طراحی لوگو این مجموعه محبوب توسط تیم آیوزیت ( ivisit ) اجرا شده است. در طراحی این لوگو با الهام از حرف ابتدایی S و J و استفاده از ساختار مربع شکل به جهت نشان دادن حالت ساختمان استفاده شده است. رنگ بندی قرمز به جهت صنعتی بودن و جذابیت بیشتر در طراحی لوگو این مجموعه مورد استفاده قرار گرفته است.

چاپ و طراحی بروشور سازه جو

جهت حضور در نمایشگاه صنعت ساختمان و بحث برندینگ و پرزنت این پایگاه اطلاعاتی بروشوری حاوی توضیحات و فعالیت این برند طراحی و چاپ گردیده است. که تمامی موارد آن توسط تیم طراحی آیویزیت – ivisit انجام شده است.

طراحی و چاپ بروشور

 

 

پشتیبانی
ارسال دیدگاه