حساب کاربری

حداقل 8 کاراکتر

یادداشت تبلیغاتی

[vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_custom_heading text=”یادداشت تبلیغاتی” font_container=”tag:h2|text_align:right” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text]
[/vc_column_text][vc_column_text]

چرا استفاده از یادداشت تبلیغاتی

یادداشت تبلیغاتی جزو رسمی و غیر رسمی ست اداری محسوب می شود. از این بابت رسمی هست که در تعریف سازمانی ست اداری نیز یادداشت تبلیغاتی یا یادداشت اختصاصی جایگاهی تعریف شده از قبل دارد. از این بابت غیر رسمی که با توجه به میزان هزینه ها برای کارفرمایان خواهد داشت از روند تولید حذف می شود.

کاربردهای یادداشت تبلیغاتی و اختصاصی

جهت استفاده برای یادداشت های روزانه و فوری که اغلب در محیط های اداری و شرکتی به داشتن کاغذی جهت یادداشت کردن این موارد نیاز می شود.

سایز بندی یادداشت تبلیغاتی

یادداشت ها معمولا در سایز 10 * 10 بصورت مربع / سایز آ6 و سایز آ5 ئ بعضا سفارشاتی در سایز آ4 نیز برای مشتریان تولید داشته ایم. ولی سایز پراستفاده معمولا سایز 10 * 10 و آ5 و آ6 بوده است.

صحافی یادداشت تبلیغاتی

صحافی بصورت سرچسب قابل انجام می باشد و هزینه کمتری دارد . صحافی سیمی بصورت فنری هم مدل دوم و جایگزین است که پرستیژ بالا تری دارد و البته در قیمت تمام شده تاثیر گذار می باشد.

طراحی یادداشت تبلیغاتی و اختصاصی

طراحی این مورد توسط مجموعه ما بصورت رایگان انجام خواهد شد. طراحی یادداشت تبلیغاتی شامل استفاده از لوگو و آدرس سایت و صفحه شطرنجی یا خط خطی در طراحی درج خواهد شد. در طراحی می توان یادداشت یکرو یا دو رو چاپ شود که یکطرف محل یادداشت و طرف دیگر تبلیغات شما باشد.

یادداشت تبلیغاتی هدیه تبلیغاتی ارزان

از یادداشت تبلیغاتی به عنوان هدیه تبلیغاتی نیز استفاده می شود و یکی از مرسوم ترین هدیه های تبلیغاتی و پرکاربرد هست. این محصول در هر مکانی از منزل یا محل کار . تاکسی و … مورد استفاده قرار خواهد گرفت. شما می توانید در طراحی یادداشت تبلیغاتی خود از چند صحفه اختصاصی با هدف تبلیغات و معرفی خدمات خود استفاده کنید.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”3563″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”zoom”][vc_single_image image=”3587″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row]
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای ارتباط در WhatsApp کلیک نمائید
در کوتاهترین زمان پاسخگوی شما هستیم