10 نکته اساسی در طراحی لوگو قسمت اول

یک لوگو چیزی فراتر از یک عکس و یا حرف ساده است,لوگو بازگو کننده ی داستان شرکت شما و اینکه شما که هستید و اصلا برای چه کاری آمده اید است.این ها سوالات بیشماری است که باید از یک قطعه ی هنری سوال شود پس حالا با علم بر این امر اهمیت طراحی درست لوگو را حتما درک کرده اید.خبر خوش اینکه شما در این کار تنها نیستید,اقدامات زیر توصیه گروه ما به شما می باشد و شما را از چگونگی طراحی لوگو باخبر میسازد و لوگوی طراحی شده توسط شما را در بازار بینظیر خواهد کرد.

1515

1 – لوگوی شما عامل مهم در ساختار سازمانی شماست

تعین عملکرد اولیه ی لوگو.لوگو نشان دهنده ی برند شماست و این کار را از طریق به نمایش گذاشتن اشکال,فونت ها,رنگ و تصویر انجام میدهد. اینکه شما به طور شفاف بدانید که چرا به لوگو احتیاج دارید میتواند به شما در طراحی لوگو کمک کند. تشخیص ترقی.آیا شرکت شما در عرصه ی بازار نوبنیادست یا در حال رقابت با دیگر رقیبان است؟ داشتن یک لوگوی قدرتمند به مشتریان شما اجازه میدهد که در مقطع مناسب برند شرکت شما را بشناسند.

1521

خلق و ایجادی به یاد ماندنی یک لوگو .مشتریان با چشمانشان خرید میکنند پس یادآوری یک شکل و لوگو بسیار آسان تر از یاد آوری یک نام ,محصول و یا یک خدمات است.با گذشت زمان مشتری تطبیقی بین لوگوی شما و شرکتتان خواهد داد. خلق و ایجاد اعتماد و اطمینان. بخشی از جذب و نگهداری مشتریان بر پایه ی میل و رغبت آنان به داشتن اعتماد به شماست.یک لوگوی ملموس که کمال و درستی و راستی شما را برساند میتواند در انتخاب به مشتریان کمک شایانی کند. بالابردن حس ستایش.اگر از قبل مشتریان تصوری نیکو از کار شما داشته باشند شما میتوانید با تکیه بر این حس ستایش به خلق لوگویی ساده زیبا و منظم دست بزنید.

 2 – به بازار هدف خود فکر کنید !

 به بازار هدف خود فکر کنید.شفافیت در اینکه مشتری شما کیست و بومی کردن لوگوی خودتان برای جذب آنان که از سرویستان استفاده میکنند بسیار مهم و ضروری است. یک لوگو برای یک مغازه ی گل فروشی مطمئنا همراه با رنگ و لعاب است ولی این لوگوی رنگارنگ به هیچ عنوان مناسب یک گاراژ تعمیراتی نخواهد بود. لوگو برای یک شرکت حقوقی باید بیانگر درستی ,صحت و قدرت باشد و به طور قطع به یقین این لوگو برای یک شرکت کترینگ مناسب نخواهد بود.

تهیه و ناشر » سایت www.ivisit.ir ( حق رایت برای www.ivisit.ir  محفوظ می باشد )
ادامه مطلب در قسمت بعدی …

پشتیبانی
ارسال دیدگاه