چاپ کارت ویزیت

چاپ کارت ویزیت

چاپ کارت ویزیت

یکی از شیوه های قدیمی و کلاسیک تبلیغات که علاوه بر کسب و کارها بسیار مورد توجه افراد مختلف نیز می باشد و امروز بخش و سهم مهمی ازتبلیغات را به خود اختصاص داده چاپ کارت ویزیت است. اگرچه ظهور تکنولوژی های جدید و پیدا شدن شکل های نوین تبلیغات، دایره وسیعی از ابزارها و شیوه های مدرن تبلیغات را بوجود آورده اما هنوز کارت ویزیت ها به جایگاه رفیع خود در حوزه تبلیغات چسبیده اند و قصد پایین آمدن هم ندارند و همچنان ابزار تبلیغاتی بسیار کاربردی و مناسبی محسوب می شوند.

اینکه چاپ کارت ویزیت به جهت هزینه های اندک چاپ آن، فقط بخش کوچکی از هزینه های تبلیغات کسب و کارها را به خود اختصاص می دهد و در عوض برد تبلیغاتی بالایی دارد شاید مزید بر علت باشد که چرا این محصول تبلیغاتی انقدر محبوب است و مورد توجه تبلیغاتی کسب و کارها قرار می گیرد.چاپ و طراحی آیویزیت

در چاپ کارت ویزیت چه اطلاعاتی درج می شود؟

از آنجاییکه کارت ویزیت می تواند یک نماینده تمام عیار تبلیغاتی برای کسب و کار شما باشد لذا اطلاعاتی که بر روی آن درج می شود بسیار مهم است و اهمیت دارد. معمولا بر روی کارت ویزیت علاوه بر چاپ طرح و لوگو، نام تجاری و آدرس و ایمیل و تلفن، بعضا یک پیام یا شعار تبلیغاتی کوتاه هم چاپ می شودکه می تواند همچون یک ویترین کوچک ازکسب و کار شما در دست مخاطبانتان بدرخشد.

چاپ کارت ویزیت چه استفاده و کاربردی دارد؟

مهمترین استفاده ای که کارت ویزیت دارد، معرفی کسب و کار شما در کادری کوچک به اسم کارت ویزیت است که اطلاعات هویتی و مکانی کسب و کار شما را در اختیار مخاطبانتان می گذارد. در واقع کارت ویزیت ها به این سبب ایجاد شدند تا بتوانند در سریعترین زمان ممکن و خیلی مختصر و مفید اطلاعات کسب و کار شما را در اختیار مخاطب بگذارند تا آنها در مواقع لزوم از طریق اطلاعات ثبت شده بر روی آن با کسب و کار شما ارتباط برقرار کنند.

چرا هنوز چاپ کارت ویزیت یک ابزار تبلیغاتی مناسب محسوب میشه؟

شاید بتوان کوچک وکم حجم بودن آن را که حتی در جیب و کیف براحتی جا می شود و قابل حمل است یا چاپ سریع و ارزان آن که مناسب بودجه کسب و کارهای کوچک هم می شود و به طور کلی نقش مهمی که به عنوان یک رسانه تبلیغات محیطی متحرک بازی می کند و می تواند به همراه مخاطبانش به هرجایی حمل شود و پیام و اطلاعات تبلیغاتی کسب و کارها را  به نمایش بگذارد، در کنار پر مخاطب بودن آن، این محصول را به عنوان یک ابزار تبلیغاتی مناسب معرفی کند. همچنین دسترسی راحت و مستقیم با مخاطب از ویژگی های تبلیغ محور این محصول ارزشمند تبلیغاتی است.

انواع چاپ کارت ویزیت

چاپ کارت ویزیت بر اساس جنس ساخت:

سلفون

  • سلفون مات
  • سلفون براق

لمینت

  • لمینت مات
  • لمینت براق

چوبی

چرمی

گلاسه

  • گلاسه با روکش UV

کتان

فلزی

پی وی سی_شیشه ای

چاپ کارت ویزیت بر اساس طرح و ساختار کلی آن

طرح های ساده

طرح های فانتزی

طرح های برش دار

طرح های برجسته(لترپرس)

چاپ کارت ویزیت بر اساس تکنولوژی چاپ آن

چاپ افست

  • چاپ افست شیت فد
  • چاپ افست وب فد

چاپ دیجیتال

  • چاپ لیزری
  • چاپ جوهرافشان

مخاطبان کارت ویزیت

 

مخاطبان کارت ویزیت

می توان مخاطبان کارت ویزیت را به جهت برد تبلیغاتی بالایی که دارد و قیمت مناسبش، تمام کسب و کارها و بخصوص کسب و کارهای نوپا دانست. اما با اینحال کارت ویزیت می تواند حتی برای معرفی حرفه و هنر شخصی افراد و اشخاص یا توانایی های آنها مورد استفاده قرار بگیرد و تحت قالب کارت ویزیت شخصی هم چاپ شود. همچنین عموم مردم نیز از مخاطبان کارت ویزیت ها هستند و آنهایی را که فکر می کنند به کارشان می آید چون کارت ویزیت  انواع خدمات تعمیرات، بنگاه های مسکن و … را پیش خود نگه می دارند.

خدمات چاپ و طراحی کارت ویزیت

در مجموعه آیویزیت خدمات چاپ و طراحی انواع کارت ویزیت با جدیدترین و مدرن ترین دستگاه های چاپ صورت می پذیرد و همواره کیفیت انواع چاپ از جمله کارت ویزیت در بهترین سطح خود قرار دارد. لذا می توان مهمترین ویژگی خدمات چاپ و طراحی کارت ویزیت در مجموعه آیویزیت را که به دو صورت طرح های آماده یا اختصاصی صورت می پذیرد، در ضمانت کیفیت چاپ آن دانست.

قیمت کارت ویزیت

یکی از مقرون به صرفه ترین ابزار تبلیغات کسب و کارها، کارت ویزیت است که بسته به نوع جنس و طراحی آن یا تعداد تیراژی که دارد و حداقل در تیراژ 1000 عدد چاپ می شود، دارای قیمت های متنوعی است. اما با اینحال در مجموعه آیویزیت که اصل سیاست فروش خود را بر مشتری مداری استوار ساخته است، قیمت چاپ کارت ویزیت بسیار رقابتی و مناسب بوده و از حاشیه سود کمی برخوردار است.

majid fard
ارسال دیدگاه