حساب کاربری

حداقل 8 کاراکتر

تراکت

برای مشاهده قیمت چاپ تراکت کلیک فرمائیدبخش سفارش آنلاین چاپ تراکت

چاپ تراکت

تراکت، یا برگه‎های تبليغاتي  هستند با سایز بندی A4 / A5 / A6 که افراد و صاحبان مشاغل جهت پخش در اماکن عمومی بین مخاطبان و عابران آنرا منتشر می نمایند .در طراحی  این برگه ها با توجه به فضای کم تبلیغات باید از تصاویر و متن قوی و گیرا جهت تاثیر گذاری استفاده شود

نکات مهم در طراحی تراکت

با توجه به اینکه امروزه خیل عظیم تراکت ها به سمت انسان ها و بازار هدف هجوم میبرند تنها تراکتی موفق به جلب نظر مخاطب می باشد که طراحی خاص تر داشته باشد و در نگاه اول نظر بیننده را جلب کند.در طراحی تراکت از تصاویر بیشتر استفاده کنید تا متون، برای استفاده از متون هم سعی کنید موارد مهم و بولد تر را در طراحی خود در نظر بگیرید. با این موارد شما پیامتان را زودتر به مخاطب منتقل می کنید.

از درج مطلب زیاد در طراحی تراکت بپرهیزید.طراحی شلوغ و گیج کننده باعث عدم پذیرش توسط مخاطب می شود و تبلیغات شما نتیجه ای نخواهد داشت.

 

طراحی و چاپ تراکت

این ابزار تبلیغاتی نسبتن ارزان پرطرفدار دارای عمری کوتاه، است و جهت بیان خبر و یا آگاهی دادن یک موضوع در”مدت زمان معلوم” با بیانی مستقیم و بدون واسطه، جهت معرفی و ترغیب مخاطب برای استفاده از خدمات و اقلام مورد نظر، به کار می‎رود به صورتی که خبر و آگهی درج شده بر روی تراکت، نوید از یک تحول، خبر مهم، و یا یک جهش در فعالیت را دارا باشد.

تراکت‌ها غالبن با بیان تصویری و نوشتاری و به صورت چهاررنگ و فاقد پیوست می‎باشند برای اندازه آن، ابعاد استاندارد درنظر گرفته شده است. یک گالری، موسسه‎ی تجاری، فرهنگی، و یا غیره، پس از انجام فعالیت‎های روزمره و همیشگی، برای تغییر و تحول در روند عملکرد خود، اقدام به چاپ و تکثیر تراکت می‎نماید تا اعلام کند که شیوه‎ی عملکرد و فعالیت آن واحد در یک مدت زمان معلوم تغییر نموده است.

طراحی و چاپ تراکت

به صورت مثال، خبر از افتتاحیه‎ی موسسه‎ی جدید با گرایش به حرفه‎ی جدید، و یا خبر از حراج‎های فصلی در یک مدت زمان خاص و معلوم، یک رویداد و یا فراخوان شرکت در میتینگ، مسابقه، و جشن‎واره‎های هنری و یا هر رویداد دیگری که احتیاج به معرفی و آگاهی از جهش فکری و روند کاری داشته باشد. این روزها شاهدیم که بنگاه‎های اقتصادی کوچک به هر بهانه برای تبلیغات خود از این روش استفاده می‎کنند که متاسفانه آن هم به علت نبود اطلاعات کافی در مورد این روش تبلیغاتیست. باید بپذیریم که از تراکت باید بجا استفاده شود و برای تبلیغات، روش‎های مطمین‎تر و اثرگذارتری نیز وجود دارند.

سایز پر کاربرد تراکت

  • آ6
  • آ5
  • آ4

جنس کاغذ مورد استفاده تراکت

  • گلاسه ( کیفیت بالا تر )
  • تحریر ( قیمت کمتر )

حداقل تیراژ چاپ تراکت

  • 1000 عدد در چاپ افست
  • 50 عدد در چاپ دیجیتال

زمان تحویل چاپ تراکت

  • از 1 روز کاری

زمان طراحی تراکت

  • از 2 روز کاری
نمونه طراحی تراکت فست فودی

در تصاویر زیر میتوانید ملاحظه کنید سبک طراحی تراکت برای رستوران یا فست فود

نمونه طراحی تراکت شرکتی

در تصاویر زیر میتوانید ملاحظه کنید سبک طراحی تراکت برای شرکت ها و موسسات خصوصی و آموزشی

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای ارتباط در WhatsApp کلیک نمائید
در کوتاهترین زمان پاسخگوی شما هستیم