حساب کاربری

حداقل 8 کاراکتر

تعرفه قیمت چاپ کاتالوگ ( اعلام قیمت فورس )

 

استعلام قیمت چاپ کاتالوگ

با توجه به اهمیت داشتن یک کاتالوگ در دنیای تجارت امروز و آگاه بودن به این موضوع که کاتالوگ شما نماینده شما در زمانی که شما پیش مشتری خود حضور ندارید هست ، باید این اصل را مورد توجه قرار دهیم که هزینه کردن برای داشتن کاتالوگ فقط و فقط یک سرمایه گذاری خواهد بود و واژه هزینه تنها یک فعل اشتباه می باشد.

چاپ و طراحی کاتالوگ

خدمت دوستان عزیز و گرامی اعلام می گردد این مجموعه صرفا خدمات چاپ کاتالوگ به صورت چاپ افست و با حداقل تیراژ 500 عدد را انجام می دهد و از پذیرش خدمات چاپ کاتالوگ بصورت دیجیتال معذور می باشیم.

طراحی و چاپ کاتالوگ

سیستم چاپ کاتالوگ

کاتالوگ رو به صورت دیجیتال و به صورت افست می توانید چاپ کنید. اگر در مورد این دو مورد سیستم چاپ اطلاعی ندارید به صورت مختصر توضیحی کوتاه در رابطه با نحوه چاپ در ادامه خواهیم داد.

چاپ و طراحی کاتالوگمزایای سیستم چاپ دیجیتال کاتالوگ

در چاپ دیجیتال می توانید تیراژ حداقل داشته باشید حتی 1 عدد. در چاپ دیجیتال سرعت آماده سازی بسیار کمتر می باشد چون مراحل پیش تولید از قبیل تهیه زینک و تنظیم اولیه ماشین چاپ و نظارت را نخواهد داشت.

معایب سیستم چاپ دیجیتال کاتالوگ

قیمت چند برابری به نسبت چاپ افست . به صرفه نبودن قیمت در تیراژ های بالا . کیفیت کمتر به نسبت چاپ افست

مزایای سیستم چاپ افست کاتالوگ

به صرفه بودن هزینه تمام شده در چاپ افست. کیفیت بالاتر . سرعت بالا در انجام تیراژ های بالا

معایب سیستم چاپ افست کاتالوگ

محدودیت در حداقل تعداد ( پایه هزینه چاپ در ایران بر مبنای یک دور چاپ محاسبه می شود ) یک دور چاپ ماشین افست 5000 چاپ ورق می باشد. نیاز به آماده سازی اولیه و تهیه زینک.

اصول طراحی کاتالوگ

نکته مهم در انتخاب مناسب یک کاتالوگ

1 -تعداد صفحه مناسب برای طراحی کاتالوگ ؟

ابتدا لازم است که شما شناخت کاملی از کاتالوگ و بروشور داشته باشید و فرق این دو را به خوبی متوجه شده باشید ، همه روزه دوستانی با مجموعه ما تماس می گیرند و با در خواست کاتالوگ سوال خود را مطرح می نمایند ولی بعد چند لحظه صحبت متوجه این موضوع می شوند که محصول درخواستی آنها یک تراکت می باشد نه یک کاتالوگ !

شما برای معرفی کلی و اجمالی در رابطه با خدمات و محصولات خود نیاز به یک کاتالوگ دارید، که در آن به شرح خدمات و محصولات خود می پردازید. تفاوت بروشور با کاتالوگ در چیست ؟! بروشور به توضیح کامل از یک محصول یا شرح کامل یک خدمات می پردازد. در بروشور بیشتر توجه به جزئیات می شود. اما در کاتالوگ مهم کلیات یک محصول یا خدمات می باشند.

طراحی و چاپ کاتالوگ

شما در طراحی کاتالوگ خود نباید روی جلد را به معرفی خدمات یا محصولات خود اختصاص دهید ! کمی سخاوت در طراحی لازمه کار می باشد. پس روی جلد کاتالوگ را به لوگو و شعار خود اختصاص دهید ، پشت جلد کاتالوگ را به آدرس و اطلاعات تماس و حتی می تواند جایگاه سخن آخر اختصاص دهید.با توجه به میزان حجم اطلاعات خود می توانید یک فهرست ابتدایی داشته باشید. اما در نهایت شما باید یک جلد زیبا و صفحات داخلی مجزا برای کار خود در نظر بگیرید.

2 – تعداد صفحات کاتالوگ

ضریب صفحات را بر اساس عدد 4 باید در نظر بگیرید . به این صورت که در کمترین حالت یک کاتالوگ شامل جلد و پشت جلد و 2 صفحه داخلی می باشد که مجموعا 4 صفحه می گردد. آیتم بعدی 8 صفحه / 12 صفحه / 16 صفحه / 20 صفحه / 24 صفحه / 28 صفحه / 32 صفحه / 36 صفحه و ….

3 – نوع کاغذ مورد استفاده در تهیه کاتالوگ

هرچقدر گرماژ کاغذ مورد استفاده بالاتر باشد در تعداد صفحات کمتر باعث استواری بیشتر می گردد. اما تعداد صفحات از 24 صفحه که بالاتر شود باید گرماژ کاغذ را پائین تر در نظر بگیرید. اگر گرم کاغذ خیلی بالا باشد باعث بد جلوه دادن و غیر حرفه ای بودن کاتالوگ شما خواهد شد. در یک توضیح کوتاه اینطور می توان نتیجه گیری کرد برای کاتالوگ هایی با تعداد 4 الی 16 صفحه گرماژ کاغذ 250 الی 300 گلاسه مناسب می باشد . تعداد صفحات بالاتر از 20 می تواند تلفیقی از جلد 300 گرمی و صفحات داخلی 170 الی 200 گرمی باشد .

4 – خدمات جانبی برای چاپ کاتالوگ

استفاده از پوشش سلفون مات یا براق، سلفون های امنیتی و فانتزی چند رنگ ، یوی ، ورنی، طلاکوب یا نقره کوب ، استفاده از کلیشه برجسته ، استفاده از رنگ پنجم ( رنگ های فسفری، طلایی و رنگ های پنتون ) و … همه و همه می تواند در زیباتر شدن یک کاتالوگ سهم بسزایی ایجاد کند. پس از مشاور چاپ و طراحی خود درخواست کنید که پیشنهادات لازم را در اختیار شما قرار دهد.

5 – تیراژ چاپی کاتالوگ ؟

با توجه به شناخت در مورد 2 مدل چاپ رایج که با نام دیجیتال یا افست شناخته می شوند باید چاپ افست را یک چاپ کم هزینه و با کیفیت بالا در تیراژ بالا نام برد و چاپ دیجیتال را یک چاپ گران اما بدون محدودیت در تیراژ حتی یک عدد نام برد . مجموعه ما خدمات چاپ افست جهت تولید کاتالوگ را انجام می دهد، پس حداقل تیراژ تولید یک کاتالوگ را باید 1000 عدد در نظر گرفت. تیراژ 3000 و 5000 هزار عدد به مراتب قیمت مناسب تری برای هر جلد خواهد داشت.

ضمانت بازگشت هزینه چاپ کاتالوگ و طراحی کاتالوگ

چاپ انواع کاتالوگ

حداقل تعداد چاپ کاتالوگ

 • 500 جلد با کیفیت افست

زمان  چاپ کاتالوگ

 • از 3 روز کاری

زمان طراحی کاتالوگ

 • از 5 روز کاری

حداقل تعداد صفحات کاتالوگ

 • 4 صفحه با جلد

سایز های استاندارد چاپ کاتالوگ

 • سایز A5
 • سایز A4
 • سایز A3
 • سایز خشتی 19 * 19
 • سایز B5
 • سایز رقعی
 • سایز وزیری

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای ارتباط در WhatsApp کلیک نمائید
در کوتاهترین زمان پاسخگوی شما هستیم